Walka Stawowy – Samociuk na XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim

Filip Stawowy zmierzy się z Markiem Samociukiem podczas gali XTB KSW 81. Pojedynek dwóch młodych zawodników z wagi ciężkiej odbędzie się 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim.

Walka Stawowy - Samociuk na XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim
Walka Stawowy – Samociuk na XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim

Stawowy – Samociuk na KSW 81

Filip Stawowy ma za sobą jedną walkę w okrągłej klatce. Podczas gali KSW 71 zmierzył się z Michalem Martinkiem, ale musiał uznać jego wyższość w pojedynku. Przed wejściem do KSW popularny „Czołg” zebrał spore doświadczenie walcząc dla takich organizacji jak Babilon MMA czy Slugfest. 26-letni zawodnik z Murowanej Gośliny stoczył do tej pory dwanaście pojedynków, z których dziewięć wygrał, a osiem skończył posyłając rywali na deski. 

Marek Samociuk ma za sobą cztery pojedynki w okrągłej klatce. Dwa razy pokonał przed czasem Izu Ugnoha. W dwóch pozostałych walkach nie dał rady byłemu pretendentowi do tytułu, Michałowi Kicie i musiał uznać wyższość Kamila Gawryjołka. Wchodząc do KSW reprezentant klubu Dziki Wschód miał na swoim koncie trzy zawodowe pojedynki, zwycięstwo w turnieju walk na gołe pięści i tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Ostatni raz Samociuk walczył w listopadzie zeszłego roku na gali KSW 76.

Aktualne kursy na walkę Stawowego z Samociukiem można sprawdzić na stronie www.STS.pl. Przypominamy, że ogłoszono już kilka pojedynków związanych z galą w Tomaszowie. W każdej chwili da się zobaczyć, jak wygląda KSW 81 karta walk.

4.8 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button