West Bank League: Ahli Al-Khalil – Wadi Al-Nes (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek West Bank League piłkarze Ahli Al-Khalil podejmą zawodników Wadi Al-Nes. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

111
Ahli Al-Khalil – Wadi Al-Nes

Ahli Al-Khalil – Wadi Al-Nes

Ahli Al-Khalil to nie najsilniejszy zespół w Palestynie, ale na pewno liczyli na lepszy początek sezonu. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziewięć punktów i lokują się na dziewiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami piątego w tabeli Shabab Alsamu. Przegrali ten mecz 0:1 i była to ich trzecia kolejka ligowa bez zwycięstwa. W ich drużynie nie ma kontuzjowanych piłkarzy.

Wadi Al-Nes to klub, który od początku rozgrywek był uważany za głównego kandydata do spadku. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po ośmiu rozegranych meczach zaledwie trzy punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Thaqafi Tulkarem. Jest to drugi najsłabszy zespół w lidze. Wygrali to spotkanie 1:0, ale wcześniej notowali same porażki! W związku z tym nie ma co przywiązywać większej wagi do tego meczu.

Gracze Ahli Al-Khalil z poprzednim sezonie zajęli trzecie miejsce w lidze. W tym sezonie grają słabiej, ale mają znacznie większy potencjał niż rywal, który zmierza ku spadkowi. Dlatego też uważam, że gospodarze zwyciężą w tym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Ahli Al-Khalil – Wadi Al-Nes11,33Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button