Zrinjski – Legia: Analiza, Typy, Kursy bukmacherskie | 26.10.2023

W trzeciej serii gier Ligi Konferencji podopieczni Kosty Runjaica udadzą się do Mostaru. Jak będzie przebiegała ich rywalizacja z niespodziewanym liderem grupy E? Oto Zrinjski – Legia typy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z przewidywaniami na ten mecz.

Zrinjski – Legia: Analiza, Typy, Kursy bukmacherskie | 26.10.2023
Zrinjski – Legia: Analiza, Typy, Kursy bukmacherskie | 26.10.2023

Zrinjski – Legia typy bukmacherskie

Plemići nie dysponują może takim potencjałem jak Legioniści, ale jest jeden aspekt, którego absolutnie można im odmówić. Mowa rzecz jasna o determinacji i co za tym idzie ogromnej woli zwycięstwa.

Niewiele brakowało, a przed trzecią kolejką grupową Bośniacy byliby wyraźnym liderem stawki. Niestety doświadczenie oraz zimna krew Aston Villi wzięła górę.

Josue i spółka do Mostaru musi zatem udać się z jasnym celem. Wywalczenie przynajmniej jednego oczka to plan minimum. Zaplecze w postaci dobrej jakości piłkarzy jest. Teraz trzeba to „tylko” przekuć w dobrą postawę na boisku (remis – 3.47 Etoto).

Obie ekipy cechowała w poprzednich meczach spora waleczność. Mamy więc przeczucie, że arbiter odpowiedzialny za prowadzenie czwartkowych zawodów będzie miał zatem cały ogrom pracy. Jeśli nie zdecyduje się pokazać przynajmniej czterech żółtych kartek, to będzie to chyba należało uznać za dość dużą niespodziankę (powyżej 3.5 ŻK – 1.50 Superbet).

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO777 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Zrinjski – Legia kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy nie mają tym razem zbytniej pewności, która ze stron pojedynku ma większe szanse na końcowy sukces. 

Bardzo delikatnie faworyzowana jest warszawska Legia, czego dowodem jest chociażby kurs na jej zwycięstwo równy dokładnie 2.38, jaki zamieściła w swojej ofercie firma GO+bet.

Nieco wyższym przelicznikiem, bo wynoszącym 3.10 określono prawdopodobieństwo wygranej gospodarzy czwartkowej potyczki. Taka propozycja znalazła się pośród innych ciekawych zakładów bukmachera STS.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

O remis najkorzystniej będzie się natomiast założyć z Superbetem. Jeden z najprężniej rozwijających się podmiotów na polskim rynku określił szanse na podział oczek kursem 3.50.

Zrinjski – Legia analiza bukmacherska

Seria czterech kolejnych przegranych meczów z rzędu nie napawa niestety kibiców ekipy ze stolicy jakimś wielkim optymizmem. O ile porażka z Alkmaar jakąś wielką sensacją nie była, o tyle już okropne lanie od Śląska zdecydowanie nie powinno mieć miejsca, jeśli chce się walczyć o najwyższe cele.

Zrinjski w domyśle miał być zespołem, na którym pozostałe trzy drużyny w grupie E będą kolekcjonować tak potrzebne do awansu punkty. Holendrzy przekonali się jednak na własnej skórze, że tak łatwo jednak nie będzie. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Blisko ogromnej sensacji było także na Villa Park. Radzilibyśmy więc Wojskowym mocno uważać, a samym fanom warszawian przygotować się absolutnie na wszystko. Powiedzenie, że w Europie nie ma już słabych drużyn jest jak najbardziej zgodne z prawdą i trzeba się z tym pogodzić. Czy się tego chce, czy też nie.

4.9 / 5. Ocen: 151

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button