10 najważniejszych kryteriów wyboru najlepszego bukmachera online

Z każdym rokiem na rynku pojawiają się nowi bukmacherzy online. Łatwo zauważyć, że nie każda firma ma jednakowo atrakcyjną ofertę. Warto więc wiedzieć, jakie kryteria wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca, w którym będziemy obstawiać mecze.

Dostępne dyscypliny sportowe u bukmacherów online

W pierwszej kolejności powinniśmy zastanowić się, czego oczekujemy od bukmachera online, jeżeli chodzi o ilość dyscyplin sportowych, które możemy u niego obstawiać. Jako że firmy robią wszystko, by sprostać oczekiwaniom wymagających fanów zakładów, najlepsi bukmacherzy online będą w swojej ofercie mieli praktycznie każdą z popularnych dyscyplin sportowych. Aby poznać dyscypliny oferowane przez najlepszych bukmacherów w Polsce odwiedź stronę Oszustwo.info.

A jeżeli nas to interesuje, u wielu bukmacherów online będziemy mogli również typować rozgrywki e-sportowe. Te, w których zawodnicy konkurują ze sobą, grając w takie gry, jak: CS;GO, FIFA, DOTA, czy też LoL. 

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Opinie na temat bukmachera

Społeczność entuzjastów zakładów jest naprawdę aktywna w internecie — można znaleźć wiele opinii na temat jakości oferty każdej z firmy. Zanim wybierzemy bukmachera online, powinniśmy szczegółowo prześledzić internet, by poznać zdanie, jakie mają inne osoby na temat danego buka. 

Warto w tym celu odwiedzić fora internetowe, grupy w mediach społecznościowych, jak również przeczytać opinie na temat firm na ich firmowych profilach w Google. 

Oferowane bonusy

Bonusy i programy powitalne to ten element oferty, którym każdy bukmacher online chce przyciągnąć do siebie nowych graczy. Każdy polski bukmacher ma coś w tym obszarze do zaproponowania nowym klientom.

Do najczęściej spotykanych promocji kierowanych do nowych graczy, należą: 

  • Zakład bez ryzyka;
  • Bonus od depozytu;
  • Bonus bez depozytu;

Jeśli chcemy skorzystać na promocjach powitalnych najlepszych bukmacherów w Polsce, powinniśmy sprawdzić ofertę każdej firmy z osobna — tego typu programy często różnią się pod kątem atrakcyjności. 

Aplikacja mobilna

Dziś już ciężko znaleźć osobę, która nie korzystałaby ze smartfona. A skoro tego typu urządzenia towarzyszą nam na każdym kroku, powinniśmy również spróbować obstawiać mecze za pomocą smartfonów. To naprawdę wygodny sposób. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wiele firm nagradza graczy, którzy do obstawiania meczów używają urządzeń mobilnych. Oferują najczęściej specjalne bonusy za korzystanie z ich aplikacji. 

Możliwość stacjonarnego obstawiania

Nawet jeśli nie lubimy obstawiać zakładów stacjonarnie, może się zdarzyć z jakiegoś powodu, że będzie to jedyny sposób na wysłanie kuponu (brak internetu, awaria smartfona itd.). Z tego właśnie powodu, wybierając najlepszych bukmacherów online, warto brać pod uwagę te firmy, które prowadzą również działalność stacjonarnie. 

Niejeden fan bukmacherki przekonał się, jak ważna jest taka możliwość, gdy za chwilę miał rozpocząć się jego ulubiony mecz, a firma, w której chciał postawić mecz zmagała się w tym czasie z awarią strony internetowej. 

Programy lojalnościowe

Z reguły bukmacherzy online oferują specjalne pakiety promocyjne klientom, którzy regularnie u nich obstawiają — to taka forma wdzięczności. Występowanie tego typu promocji powinno też być ważnym kryterium wyboru buka, bo dzięki temu możemy z czasem całkiem sporo zyskać. 

Tego typu promocje najczęściej zakładają dostęp do specjalnej oferty bonusowej, udział w zamkniętych imprezach organizowanych przez bukmachera, nagrody rzeczowe. Niekiedy lojalni gracze otrzymują dedykowane wsparcie oddelegowanego pracownika, który służy swoją pomocą w razie jakichkolwiek problemów. 

Strona i aplikacja przyjazne użytkownikowi

Może się zdarzyć, że dany bukmacher online dostarcza pełną gamę form obstawiania meczów — udostępnia stronę internetową i aplikację, ale ich budowa jest kompletnie nieprzyjazna użytkownikowi i przejście przez cały proces typowania jest udręką. Wtedy nie warto tracić czasu na obstawianie u takiego operatora. Lepiej wtedy skorzystać ze strony jego konkurencji.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce dokładają wszelkich starań, aby obstawianie u nich przebiegało szybko i bezproblemowo. Nad jakością ich serwisu czuwają całe działy technologiczne, które wykonują testy oprogramowania pod kątem tzw. user experience (wygody korzystania z aplikacji).

Dostępność zakładów na żywo

Zakłady na żywo to forma obstawiania, która cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Firmy dostrzegają ten trend — dziś praktycznie każdy polski bukmacher oferuje swoim klientom tę formę obstawiania wyników. Warto więc korzystać z oferty tych buków, u których dostępna jest taka możliwość obstawiania. 

Zakłady na żywo są naprawdę interesującą rozrywką — oprócz emocji związanych z samym widowiskiem sportowym, dostarczają one tych wynikających z obstawionego meczu, którego przebieg trzeba uważnie śledzić, bo od sytuacji na boisku zależy trafienie kuponu. 

Bezpieczeństwo 

ten aspekt należy rozumieć dwojako — mówimy zarówno o bezpieczeństwie pod kątem płynności finansowej bukmachera online, jak również bezpieczeństwie rozumianym w kontekście technologicznym — przepływu pieniędzy. 

Na szczęście decydując się na obstawianie u najlepszych bukmacherów online, nie musimy obawiać się o żaden z wymienionych aspektów. Firmy z długą tradycją na rynku dbają o każdy aspekt bezpieczeństwa zakładów. 

Legalności działalności bukmachera online

Pamiętać należy, że obstawianie u bukmacherów prowadzących niezarejestrowaną w Ministerstwie Finansów działalność, jest działaniem niezgodnym z prawem. Przeglądając oferty bukmacherów online, należy się skupić tylko na tych firmach, które działają legalnie. 

Pod tym adresem można znaleźć pełny wykaz zarejestrowanych firm świadczących swoje usługi legalnie. 

Uwzględnienie powyższych kryteriów na etapie wyboru najlepszych bukmacherów online pozwoli znaleźć swoje wymarzone miejsce w świecie zakładów — takie, w którym typowanie wyników będzie przebiegać bez żadnych zakłóceń, a do tego będzie ogromną frajdą.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button