20000 PLN nagrody za eksperckie typowanie KSW 54!

Walki na KSW 54 zapowiadają się bardzo dobrze, ale czy znajdzie się ktoś, komu uda się bezbłędnie wytypować wszystkie rezultaty? Dla prawdziwych ekspertów bukmacher Fortuna przygotował wyjątkową nagrodę – aż 20000 PLN!

20000 PLN nagrody za eksperckie typowanie KSW 54!
20000 PLN nagrody za eksperckie typowanie KSW 54!

Kto jest prawdziwym ekspertem od MMA?

W najbliższy weekend kibice MMA będą mieli bardzo mocno napięty terminarz. KSW 54 to danie główne, ale mamy jeszcze też, między innymi, imprezy takie jak UFC czy Babilon MMA. Marka Fortuna nie mogła z tej okazji nie przygotować żadnej promocji, tym bardziej, iż jest sponsorem Konfrontacji Sztuk Walki, w której zobaczymy w oktagonie, między innymi, Izu Ugonoha.

Jeżeli ktoś czuje się prawdziwym ekspertem od sportów walki, a dokładniej MMA, może w najnowszej promocji sprawdzić się w obstawianiu na najwyższym poziomie. Tym razem typy KSW 54 mają dotyczyć nie tego, kto zwycięży, ale jak zakończy się dana walka:

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

  • KO/TKO/DSQ
  • poddanie
  • na punkty
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka kuponu kwalifikacyjnego to 5 PLN. Tylko zwycięskie kupony biorą udział w podziale nagrody głównej, jaką jest 20.000 PLN. Jeżeli tylko jednej osobie uda się trafić wszystkie typy, otrzyma ona całą kwotę dla siebie!

Jak obstawiać walki KSW 54 w internecie?

Firma bukmacherska Fortuna jest sponsorem KSW 54, dlatego nie mogło zabraknąć w jej ofercie zakładów na tę imprezę. Na stronie www.eFortuna.pl w dowolnym momencie można sprawdzić aktualne notowania na poszczególnych zawodników i tym samym obstawić na swoich faworytów. Wszystkie zakłady dostępne są zarówno w systemie pre-match, jak i będą dostępne w dziale do obstawiania live.

Każda osoba, która chce obstawiać KSW 54, potrzebuje darmowego konta typerskiego u bukmachera. W przypadku Fortuny rejestracja jest w stu procentach bezpłatna, a jednocześnie legalna. Jakby tego było mało, na start do zdobycia jest grubo ponad 2000 PLN premii!

Bonus bez depozytu + 2200 PLN ekstra – tak wygląda bonus powitalny Fortuna online!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Dla każdego nowego gracza Fortuna przygotowała premię specjalną, dzięki której można rozpocząć obstawianie z przytupem. Już za samo założenie konta można odebrać bonus bez depozytu, czyli nagrodę w wysokości 20 PLN za samą rejestrację konta. W tym przypadku obowiązuje kod promocyjnyBETONLINE“.

Wszyscy nowi klienci mają także prawo skorzystać z bonusu od pierwszej wpłaty, który wynosi 100% do 2000 PLN. Do zdobycia jest też 200 PLN ekstra jako zakład bez ryzyka – można wykorzystać go, między innymi, na obstawianie KSW 54 czy innej imprezy w ten weekend bądź kolejny.

Jak zakłada się darmowe konto w Fortunie z bonusem ekstra? Zobacz wideo, by wszystkiego się dowiedzieć:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image