aktualna premia na start 2022! Co wklepać przy rejestracji?

Rejestracja u bukmachera eFortuna? Jeden z punktów to kod na bonus. Co można wklepać w roku 2022? Weź pod lupę aktualną premię na start przygotowaną tuż po założeniu konta typerskiego!

eFortuna kod promocyjny. Aktualna premia na start 2020! Co wpisać przy rejestracji?
eFortuna aktualna premia na start 2022! Co wpisać przy rejestracji?

Aktualna premia – co podać?

Patrząc na popularność poszczególnych firm bukmacherskich oraz opinie w sieci, można śmiało napisać, że wiele osób uważa, iż eFortuna to dobry bukmacher. Najlepiej jednak przekonać się, czy to prawda na własnej skórze.

Każdy nowo zarejestrowany gracz na stronie www.eFortuna.pl może liczyć nie na jeden, nie dwa, ale aż trzy prezenty powitalne. Podobnego pakietu nie sposób szukać u innych operatorów dostępnych legalnie w naszym kraju.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Mimo że proces zakładania konta nie jest niczym skomplikowanym, sporo osób pyta się, między innymi, o przygotowany przez firmę Fortuna kod promocyjny. Czy taki istnieje, jak dokładnie brzmi?

Darmowa rejestracja konta typerskiego

Owszem, można przy rejestracji podać kod na bonus i jak najbardziej jest on teraz dostępny. W przypadku roku 2022 mowa o kodzie BETONLINE, które wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce. Kod ten daje graczowi na dodatkowe 20 PLN bonusu.

Zgodnie z aktualnymi trendami, bonus powitalny otrzymuje się w formie doładowania za pierwszą wpłatę, ale i nie tylko. Marka eFortuna ma też dla klientów premię 20 zł za samo założenie konta i do 100 złotych jako zakład bez ryzyka.

Jak zakłada się konto z bonusem na www.eFortuna.pl? Każdy może już teraz obejrzeć przygotowany poradnik wideo:

Kod w eFortuna to dopiero początek!

Mimo że Fortuna kod promocyjny jest dostępny i aktywny przez cały czas, nie trzeba go wpisywać. Jest to opcjonalne, ale pamiętajmy, że w późniejszym czasie nie da się już wprowadzić hasła bonusowego, co wyróżnia go na tle innych ofert specjalnych w eFortuna.

Założenie konta u bukmachera Fortuna to nie tylko możliwość obstawiania. Każdy zarejestrowany może tu oglądać darmowe mecze online, czytać czat bukmacherski i brać udział w licznych konkursach z nagrodami.

Na naszej stronie zawsze piszemy o najważniejszych promocjach u tego bukmachera. Aby sprawdzić aktualne, wystarczy zajrzeć do działu Bukmacher Fortuna!

Jaką ofertę zakładów posiada bukmacher eFortuna?

W zakładach bukmacherskich eFortuna gracz ma do dyspozycji mnóstwo dyscyplin sportowych do obstawiania, oferta zakładów jest ogromna. Prawdopodobnie żaden inny w Polsce bukmacher nie ma tak bogatej oferty na typowanie meczów.

Obstawiać możemy również sporty wirtualne, które w Polsce stały się niezwykle popularne, gdyż kursy na takie wydarzenia zwykle są większe niż przy tradycyjnych dyscyplinach. Do wytypowania mamy takie dyscypliny jak:

  • piłka nożna,
  • wyścigi konne,
  • wyścigi psów,
  • samochody,
  • żużel,
  • tenis.

Fani e-sportu również nie będą zawiedzeni ponieważ bukmacher eFortuna przygotował dla wielbicieli gier komputerowych ofertę zakładów z najpopularniejszych gier:

  • Dota2,
  • CS:GO
  • LoL.

Jeśli nie eFortuna to co? Może STS?

Największy konkurent bukmachera eFortuna to zdecydowanie zakłady bukmacherskie STS. Polski bukmacher nie ma się czego wstydzić, gdyż oferta zakładów, kursy, aplikacja mobilna czy bonus nie są wcale gorsze niż w Fortunie. Co więcej niektóre z tych pozycji są na korzyść STS.

Na przykład bonusy i promocje są bardziej korzystne i atrakcyjniejsze z punktu widzenia gracza po stronie bukmachera STS. Przykładowo teraz bukmacher oferuje graczom darmowy bonus 29 PLN bez depozytu! Tego w Fortunie nie ma i nie było.

Jak otrzymać bonus 100 PLN bez ryzyka? Wystarczy założyć konto na stronie www.STS.pl i podczas rejestracji wpisać w STS kod promocyjnyBETONLINE„. Po rejestracji na nasze konto zostanie dopisane darmowe 100 PLN, które możemy przeznaczyć na obstawianie meczów z pełnej oferty zakładów sportowych bukmachera STS.


[AC_PRO id=5007]


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button