300 PLN na Tłusty Czwartek. Bonus od Totalbet!

Nie tylko możesz przyjąć dużo kalorii, ale także bonusowych pieniędzy! W Totalbet każdy gracz może otrzymać nawet 300 PLN za depozyt na konto!

300 PLN na Tłusty Czwartek. Bonus od Totalbet!
300 PLN na Tłusty Czwartek. Bonus od Totalbet!

Totalbet bonus. 300 PLN dla graczy!

Jesteś zarejestrowany w Totalbet? Wykorzystałeś bonus bez depozytu oraz inne premie na start? Jeżeli tak, możesz wziąć udział w ofercie specjalnej na Tłusty Czwartek. Do zgarnięcia jest aż 300 PLN!

Premia wypłacana jest w formie prezentu za doładowanie konta typera. Wynosi dokładnie 100% depozytu, a więc jest to dokładnie tyle, ile zdecydujemy się wpłacić do bukmachera.

etoto kod bonusowy
etoto kod bonusowy

Maksymalnie można odebrać 300 PLN, natomiast minimalna wpłata kwalifikująca się do tej oferty to 50 PLN.

Jak odebrać premię u bukmachera?

Darmowy bonus jest obliczany na podstawie pierwszego przelewu dokonanego do Totalbet w trakcie trwania promocji, czyli między 26-28 lutego. Twoje depozyty nie łączą się!

Żaden Totalbet kod promocyjny nie jest wymagany. Wystarczy dokonać wpłaty i zaakceptować bonus na Tłusty Czwartek!

A jeżeli jeszcze nie masz konta u opisywanego bukmachera, możesz założyć je w każdej wolnej chwili. Obecnie do zdobycia jest na dobry początek aż 25 PLN jako bonus bez depozytu i do 500 PLN za wpłatę numer jeden.

Jeżeli chcesz, możesz też otworzyć Totalbet konto tymczasowe, czyli takie, gdzie nie jest wymagana weryfikacja danych!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button