50 PLN na obstawianie e-sportu w Betclic!

Bonus specjalny dla miłośników e-sportu oraz tych, którzy chcą sprawdzić się w jego obstawianiu! Tylko teraz w Betclic Polska do zdobycia jest 50 PLN! Kod promocyjny to KOD50!

50 PLN na obstawianie e-sportu w Betclic!
50 PLN na obstawianie e-sportu w Betclic!

Mecze odwołane. Na pomoc przychodzi esport!

Wiele osób zastanawia się co obstawiać, kiedy mecze odwołane. Mimo że grają liga turecka, argentyńska i nie tylko, wiele osób decyduje się także na sprawdzenie się w obstawianiu e-sportu. To właśnie ta dyscyplina ma przeżywać teraz prawdziwy boom.

Bukmacher Betclic jako jeden z pierwszych w kraju wyszedł z ofertą dostosowaną do obecnej sytuacji. Każdy nowy gracz może na www.Betclic.pl odebrać wyjątkowy bonus powitalny będący zwrotem do 50 PLN w przypadku przegranej w kuponie zagranym na e-sport.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Kod promocyjny KOD50 na e-sportowy bonus!

Z okazji CS:GO ESL Pro League każdy gracz może postawić swój pierwszy kupon na e-sport na www.Betclic.pl i tym samym otrzymać pełny zwrot stawki w razie przegranej. Maksymalnie do zdobycia jest 50 złotych i właśnie dlatego obowiązujący tutaj kod promocyjny Betclic brzmi KOD50.

Oferta dostępna jest dla wszystkich – nie ma znaczenia czy obstawianie esportu jest twoim konikiem, czy może dopiero chcesz się rozwijać w tego typu obstawianiu!

W jaki sposób można założyć darmowe konto w Betclic i to z bonusem 50 PLN na zakłady esportowe? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Wejście na www.Betclic.pl
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego z kodem promocyjnym KOD50
  3. Zagranie kuponu na e-sport
  4. Wygrana? Gracz dostaje kasę na konto!
  5. Przegrana? Gracz otrzymuje pełny zwrot do 50 PLN!

CS:GO ESL Pro League z ekstra premią!

Oferta jest limitowana. Tylko gracze, którzy zdeponują na konto bukmacherskie co najmniej 10 PLN (i za tę kwotę zagrają), mogą wziąć w niej udział i tym samym otrzymać obiecany prezent!

Przypominamy, że na ten moment są zamknięte punkty stacjonarne STS, Fortuna i nie tylko. Jedyna opcja obstawiania w naszym kraju to założenie konta typerskiego przez internet!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image