Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom mecze za darmo. Co trzeba zrobić, by oglądać transmisje online na tej stronie internetowej? Mamy dla was video z poradnikiem!

Mecze za darmo w BetClic. Jak oglądać transmisje online? Zobacz VIDEO!
Mecze za darmo w BetClic. Jak oglądać transmisje online? Zobacz VIDEO!

BetClic transmisje meczów

BetClic mecze online to sposób na to, by oglądać wydarzenia sportowe gdziekolwiek jesteśmy. Nieważne czy korzystamy z aplikacji, czy oficjalnej strony bukmachera – streamy dostępne są dla nas niemal przez całą dobę!

Aby uruchomić mecz u bukmachera, potrzebujesz przede wszystkim darmowego konta. To założyć można poprzez wypełnienie formularza online, gdzie podaje się kilka podstawowych danych na swój temat (opcjonalnie też kod promocyjny „KOD500„!).

BetClic TV
BetClic TV

Jak za darmo oglądać meczyki w BetClic.pl?

Jeżeli odebrałeś już bonus powitalny BetClic do 500 PLN, możesz śmiało rozpocząć oglądanie streamów. Wszystkie są darmowe i w stu procentach legalne – oto nie musisz się martwić!

Zobacz VIDEO, w jaki sposób obejrzeć mecz za darmo na stronie BetClic Polska:

Transmisja uruchamia się w dziale z Zakładami LIVE. Przechodzisz więc do konkretnego meczu tak, jak w sytuacji, gdy chcesz zagrać na żywo na pewne wydarzenie.

W ofercie BetClic Polska znajduje się nie tylko wiele piłkarskich lig, ale także turnieje międzynarodowe w siatkówce, koszykówce czy hokeju.

Co bardzo ważne, transmisje online BetClic są, były i będą darmowe! Nie musisz martwić się o to, że w pewnym momencie korzystanie z tej usługi będzie wiązało się z ponoszeniem jakichś kosztów!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu