Bez Ekstraklasy u internetowych bukmacherów

Niestety najprawdopodobniej nie zobaczmy rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych firm bukmacherskich. Wymagania Ekstraklasy S.A. były zbyt wysokie. 

Kilka tygodni temu Ekstraklasa S.A. rozpoczęła etap sprzedaży audiowizualnych praw bukmacherskich na lata 2019/20 i 2020/21. Ich komercjalizacja to wspólny projekt spółki ligowej i platformy nc+,  głównego nadawcy telewizyjnego Ekstraklasy od 1995 roku. W pierwszej kolejności do złożenia ofert zostaną zaproszone licencjonowane firmy bukmacherskie działające na polskim rynku.

Dziś rano Prezes STS Mateusz Juroszek na Twitterze podał informację:

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Z informacji, które my posiadamy wynika, że cały proces sprzedaży praw do transmitowania Ekstraklasy internetowym bukmacherom na 100% nie jest zamknięty i Ekstraklasa S.A. przeanalizuje wszystko raz jeszcze.

Z pozytywnych informacji, które do nas doszły wynika, że najwyższą klasę rozgrywkową zobaczymy za to u naziemnych operatorów.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close