Za kilka miesięcy zakłady Online w Superbet

18 kwietnia Superbet zakłady bukmacherskie złożył do Ministerstwa Finansów wniosek o uzyskanie licencji na zakłady przez Internet.

superbet bukmacher online w polsce
Legalny bukmacher SuperBet online – Zakłady sportowe w Posce

Superbet zakłady online w Polsce

Legalny bukmacherSuperbet w Polsce znany jest od listopada 2017 roku. Od tej pory spółka zaczęła prowadzić sprzedaż w naziemnych punkach, których obecnie w całym kraju jest ponad 80.

Niestety termin złożenia wniosku o zakłady bukmacherskie przez Internet kilkukrotnie się zmieniał, aż do wczoraj (18.04.2019).

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

W dniu wczorajszym przedstawiciel spółki oficjalnie złożył dokumenty w Ministerstwie Finansów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zakłady Online w Superbet będą dostępne za sześć miesięcy, tyle trwa cała procedura rozpatrzenia wniosku.

Wydaje się, że w końcu wszystko zmierza w dobrym kierunku i rumuński gigant hazardowy zacznie w Polsce sprzedawać zakłady również przez Internet.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close