Bonus 40 PLN na NBA w Betclic Polska. Przedstawiamy promocję “Misja: Basket”!

Na inaugurację ligi koszykarskiej NBA dobrze mieć nieco kasy w zanadrzu na obstawianie. Bukmacher Betclic przygotował dla graczy bonus w wysokości 40 PLN, a to wszystko w ramach promocji Misja: Basket!

Bonus 40 PLN na NBA w Betclic Polska. Przedstawiamy promocję "Misja: Basket"!
Bonus 40 PLN na NBA w Betclic Polska. Przedstawiamy promocję “Misja: Basket”!

Bonus na NBA – obstawianie z ekstra kasą!

Oferta skierowana jest do osób, które się do niej zapiszą. Zarejestrowanie się w promocji to coś zupełnie innego, niż założenie konta typerskiego w Betclic. W tym przypadku chodzi o kliknięcie przycisku “Dołącz tutaj”, który wyświetlany jest na oficjalnej stronie Misji.

Bonus 40 PLN można otrzymać, stawiając trzy pojedyncze lub wielokrotne zwycięskie kupony. Wszystkie muszą spełniać podane niżej warunki, o których za chwilę będziecie mogli przeczytać!

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Betclic Polska pod uwagę bierze następujące zakłady:

  • Zagrane w dniach 25-29 października
  • Postawione za minimum 20 PLN
  • Posiadające kurs co najmniej 1.70

Każdy gracz może odebrać bonus tylko jeden raz. I teraz to, co najważniejsze – premia jest dostępna tylko na jedno konto, tak więc nie można otrzymać więcej niż 40 PLN.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Wszystkie dodatkowe pieniądze mają być wypłacone przez markę Betclic w dniu 31 października. Całe bonusowe środki muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w ciagu 90 dni od przyznania.

Betclic bonus powitalny – 510 PLN na start jako cashback!

Każdy nowo zarejestrowany gracz może w Betclic Polska wykorzystać kod promocyjny “KOD510”. To przepustka do odebrania ewentualnego zwrotu w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu zagranego u bukmachera.

Aby dokonać rejestracji darmowego konta typerskiego, wystarczy wejść na www.Betclic.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Nie trzeba od razu weryfikować danych, by móc zacząć obstawiać!

Jak zgarnąć kasę? 510 PLN na start w Betclic
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na www.Betclic.pl
  2. Kod promocyjny KOD510
  3. Do 510 złotych cashbacku w przypadku nietrafionego pierwszego zakładu

Betclic Polska to w pełni legalna marka bukmacherska w naszym kraju. Nie jest już firmą działającą w szarej strefie, dlatego korzystanie z jej usług jest jak najbardziej bezpieczne i zgodne z prawem.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close