Na inaugurację ligi koszykarskiej NBA dobrze mieć nieco kasy w zanadrzu na obstawianie. Bukmacher Betclic przygotował dla graczy bonus w wysokości 40 PLN, a to wszystko w ramach promocji Misja: Basket!

Bonus 40 PLN na NBA w Betclic Polska. Przedstawiamy promocję "Misja: Basket"!
Bonus 40 PLN na NBA w Betclic Polska. Przedstawiamy promocję „Misja: Basket”!

Bonus na NBA – obstawianie z ekstra kasą!

Oferta skierowana jest do osób, które się do niej zapiszą. Zarejestrowanie się w promocji to coś zupełnie innego, niż założenie konta typerskiego w Betclic. W tym przypadku chodzi o kliknięcie przycisku „Dołącz tutaj”, który wyświetlany jest na oficjalnej stronie Misji.

Bonus 40 PLN można otrzymać, stawiając trzy pojedyncze lub wielokrotne zwycięskie kupony. Wszystkie muszą spełniać podane niżej warunki, o których za chwilę będziecie mogli przeczytać!

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Betclic Polska pod uwagę bierze następujące zakłady:

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

  • Zagrane w dniach 25-29 października
  • Postawione za minimum 20 PLN
  • Posiadające kurs co najmniej 1.70

Każdy gracz może odebrać bonus tylko jeden raz. I teraz to, co najważniejsze – premia jest dostępna tylko na jedno konto, tak więc nie można otrzymać więcej niż 40 PLN.

Wszystkie dodatkowe pieniądze mają być wypłacone przez markę Betclic w dniu 31 października. Całe bonusowe środki muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w ciagu 90 dni od przyznania.

Betclic bonus powitalny – 510 PLN na start jako cashback!

Każdy nowo zarejestrowany gracz może w Betclic Polska wykorzystać kod promocyjny „KOD510”. To przepustka do odebrania ewentualnego zwrotu w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu zagranego u bukmachera.

Aby dokonać rejestracji darmowego konta typerskiego, wystarczy wejść na www.Betclic.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Nie trzeba od razu weryfikować danych, by móc zacząć obstawiać!

Jak zgarnąć kasę? 510 PLN na start w Betclic
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na www.Betclic.pl
  2. Kod promocyjny KOD510
  3. Do 510 złotych cashbacku w przypadku nietrafionego pierwszego zakładu

Betclic Polska to w pełni legalna marka bukmacherska w naszym kraju. Nie jest już firmą działającą w szarej strefie, dlatego korzystanie z jej usług jest jak najbardziej bezpieczne i zgodne z prawem.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl