Bonus bez depozytu na obstawianie KSW 73. Jak grać typy za darmo?

Bonus bez depozytu na obstawianie KSW 73? To prawda, że można go odebrać! Pokazujemy, jak wygląda to wszystko krok po kroku, by każdy mógł zgarnąć premię na sobotnią galę!

Bonus bez depozytu na obstawianie KSW 73. Jak grać typy za darmo?
Bonus bez depozytu na obstawianie KSW 73. Jak grać typy za darmo?

Typy na KSW 73 – bonus bukmacherski od Fortuny

Legalny bukmacher Fortuna jest oficjalnym partnerem gal KSW, w tym również tej najbliższej, którą zaplanowano na 20 sierpnia. Kibice już zacierają ręce przed starciem w oktagonie pomiędzy Tomaszem Sararą a Arkadiuszem Wrzoskiem, natomiast typerzy szukają okazji do tego, by zagrać kupon dający sporą wygraną.

W ramach promocji specjalnej na stronie internetowej www.eFortuna.pl można postawić pewniaki na KSW 73 dzięki bonusowi bez depozytu. Jest to premia, która pozwala na zagranie kuponu bez inwestowania własnych środków. Dobra wiadomość jest taka, że odebranie tego prezentu nie jest trudne, a wszystko sprowadza się do wykonania zaledwie kilku kroków!

STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Jeżeli chcesz obstawiać typy na KSW 73 z bonusem bez depozytu, możesz sprawdzić w tym materiale, jak go odebrać. Nie musisz robić tego na komputerze – urządzenia mobilne także zaliczają się do tej oferty!

Bonusy specjalne na obstawianie KSW 73. Prawie 1000 zł ekstra!

Jesteśmy przekonani, że 20 sierpnia typy na dzisiaj dotyczyć będą przede wszystkim zakładów na KSW 73 oraz popularnej zawsze piłki nożnej. Na granie wszystkich tych zakładów można odebrać więcej, niż jeden bonus od bukmachera Fortuna.

Od razu po zarejestrowaniu się za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE” na www.eFortuna.pl można otrzymać 20 zł. Wystarcza do tego pełne ukończenie procesu zakładania konta. Oprócz tego można przy pierwszej wpłacie dostać 10 zł ekstra i specjalny zakład bez ryzyka ze zwrotem nawet do 600 zł.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dzięki zakładowi bez ryzyka możliwe jest typowanie, które nie może zakończyć się całkowitą klęską. Gracz albo odbiera wygraną, albo otrzymuje z powrotem na konto zagraną przez siebie stawkę. Jakby tego było mało, przy drugiej wpłacie na konto zgarnąć można premię 50% do 200 zł!

Bonus bez depozytu na KSW 73 i nie tylko. Co daje Fortuna?

  • 20 zł jako bonus bez depozytu
  • 10 zł przy I wpłacie
  • 600 zł w postaci zakładu bez ryzyka przy stawianiu pierwszego kuponu
  • 50% do 200 zł przy II wpłacie na konto
Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Nie możemy zapominać, że przygotowany został przez markę Fortuna kod promocyjny, który można podać jedynie przy rejestracji. Musimy od razu z niego skorzystać, gdyż później już takiej możliwości mieć nie będziemy.

Pełną ofertę zakładów na galę KSW 73 można sprawdzić w dowolnym momencie na www.eFortuna.pl.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 213

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button