Zakłady Bukmacherskie eToto na mecz o trzecie miejsce mundialu przygotowały kod bonusowy. Uprawnia on do otrzymania premii od wpłaty aż do 100 PLN!

Kod bonusowy eToto. Jak odebrać 100 PLN?
Kod bonusowy eToto. Jak odebrać 100 PLN?

Oferta specjalna przygotowana przez eToto jest dostępna tylko dla osób, które są posiadaczami konta bukmacherskiego na stronie www.eToto.pl. Profil gracza może być założony w każdej wolnej chwili i to zupełnie za darmo.

Aby otrzymać bonus 100% do 100 PLN za pierwszą wpłatę dokonaną w okresie trwania promocji, trzeba wpisać kod bonusowy eToto na dziś! Brzmi on dokładnie: ETOTODB100T.

Promocja obowiązuje również nowych klientów, ale trzeba pamietać, że w pierwszej kolejności wykorzystuje się bonus powitalny! Wszystkie szczegóły promocji są dostępne na oficjalnej stronie bukmachera.

Aby uwolnić dodatkowe środki, należy obrócić otrzymaną sumę czterokrotne p kursie minimalnym 2,00, przy czym kurs pojedynczego typu w kuponie wielokrotnym nie może wynieść mniej niż 1,20.

Bonus na mecz o trzecie miejsce nie może być łączony z innymi, co oznacza, że jedna wpłata nie może posłużyć do otrzymania kilku premii.

Promocja z kodem podanym powyżej dostępna jest do 15 lipca 2018 roku do godziny 9.59. Można z niej skorzystać tylko jeden raz. Wpłaty bez podania hasła nie będą brane pod uwagę!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu