Bonus specjalny na Gran Derbi!

Gran Derbi zbliża się wielkimi krokami. Bukmacher Fortuna już w czwartek ogłosił swoją promocję na to wielkie wydarzenie. Na czym polega bonusowe El Clasico?

Bonus specjalny na Gran Derbi!
Bonus specjalny na Gran Derbi!

Po raz pierwszy od wielu, wielu lat w starciu FC Barcelony z Realem Madryt nie zobaczymy na boisku ani Cristiano Ronaldo, ani Leo Messi’ego. Kibice na pewno jednak i tak chętnie obejrzą to spotkanie, a zwycięzca przez przynajmniej kilka miesięcy będzie rządził Hiszpanią.

Fortuna bukmacher na mecz Gran Derbi przygotował promocję, w ramach której można zyskać nawet 100 PLN premii na dalsze obstawianie! Co należy zrobić, by wziąć udział w tej akcji i zgarnąć środki?

Przede wszystkim należy pamiętać, że promocja dostępna jest tylko w dniach 26-28 października, a biorą w niej udział jedynie te typy pre-match, które zostaną rozstrzygnięte do 28 X 2018 do godziny 23.59.

Kupon kwalifikujący się do bonusu musi spełniać następujące wymogi:

  • Stawka 100 PLN brutto lub większa
  • Co najmniej cztery typy przedmeczowe
  • Jeden typ związany z meczem FC Barcelona – Real Madryt

100 PLN premii przygotowano dla osób, które trafią wszystkie zakłady w kuponie kwalifikacyjnym, natomiast połowa tej kwoty zasili profile graczy z kuponami z jednym błędnym typem.

Oferta dostępna na zakłady bukmacherskie tylko dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.eFortuna.pl. Przypominamy, że przy zakładaniu konta można wpisać Fortuna kod promocyjny!

Bonus El Clasico
Bonus El Clasico

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button