Brzęczek zwolniony? Bukmacherzy wystawili kursy!

Jak prawdopodobne jest to, że Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony i nie będzie dłużej trenerem reprezentacji Polski? Pojawiły się pierwsze kursy bukmacherskie na taki scenariusz. Na pewno nie wszyscy będą zadowoleni z szans, jakie się daje szkoleniowcowi na utrzymanie stanowiska!

Brzęczek zwolniony? Bukmacherzy wystawili kursy!
Brzęczek zwolniony? Bukmacherzy wystawili kursy!

Jerzy Brzęczek – piłkarski wróg publiczny numer jeden?

Ogłoszenie Jerzego Brzęczka trenerem reprezentacji Polski wzbudziło ogromne kontrowersje. Sam szkoleniowiec do dnia dzisiejszego nie zyskał w oczach ani kibiców, ani przeciwników jego osoby wśród ekspertów, dziennikarzy i innych. Niektórzy oczami wyobraźni widzą już zwolnienie trenera, natomiast są i tacy, którzy go bronią z całych sił. Do tych ostatnich zaliczyć można z pewnością Zbigniewa Bońka, prezesa PZPN.

Legalny bukmacher Betfan przygotował jedyną w swoim rodzaju ofertę na polskim rynku. W ramach zakładów „#BRZĘXIT” można stawiać na to, kiedy zwolnienie Brzęczka. Jeżeli nastąpi już wkrótce, możliwe jest zarobienie naprawdę sporych pieniędzy.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Aktualną ofertę, a w niej kursy na zwolnienie Brzęczka, znaleźć można na stronie internetowej www.Betfan.pl. Obstawianie na niej jest w stu procentach legalne, a potrzebne jest do tego jedynie darmowe konto, które można założyć w ciągu kilku chwil.

Brzęczek zostanie zwolniony? Kursy niektórych zaskoczą!

Czy Brzęczek powinien drżeć o posadę? Analitycy bukmachera Betfan uważają, że nie. Jeżeli trener straci stanowisko do 30 listopada 2020 roku, każde zagrane na taki scenariusz 100 złotych pozwoli na zdobycie 286 zł. W odwrotnym wariancie do zgarnięcia jest jedynie 12 zł.

Znacznie gorzej z perspektywy szkoleniowca wygląda to w przypadku nieco odleglejszych czasów. Według Betfan, Brzęczek nie utrzyma swojego stanowiska dłużej, niż Mateusz Morawiecki. Kurs na premiera to 4.34, co odpowiada, mniej więcej, zagraniu na outsidera w meczu ligowym z drużyną z TOP 3 tabeli.

Kursy bukmacherskie na zwolnienie Brzęczka
Kursy bukmacherskie na zwolnienie Brzęczka

Jak widać, na ten moment Brzęczek raczej nie ma się czego obawiać. Mimo wszystko, padło już jedno z pierwszych nazwisk ewentualnego następcy. Zakład „Czy Jacek Magiera zastąpi Jerzego Brzęczka na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski?” to kurs 4.50 na „TAK” oraz 1.15 na „NIE”.

Betfan bonus powitalny. Obstawianie bez depozytu + prawie 3000 PLN ekstra!

Jeżeli ktoś chce obstawiać mecze czy zakłady specjalne w Betfan, musi przede wszystkim posiadać konto u tego bukmachera. Rejestracja odbywa się w stu procentach online i polega na wypełnieniu krótkiego formularza. Tylko na tym etapie możliwe jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„, a wraz z nim otrzymanie pakietu premii na start!

💰 Betfan bonus powitalny 💰

  • 3×777 PLN jako Mnożnik Pudziana
  • 600 PLN w postaci trzech zakładów bez ryzyka
  • 5 darmowych kuponów na typy e-sport
  • 5 darmowych kuponów na tradycyjne dyscypliny
  • 5 darmowych kuponów na wirtualne sporty

W standardowej ofercie portalu www.Betfan.pl można znaleźć mnóstwo nietypowych zakładów, a oprócz tego dostępne jest obstawianie bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi aż o 14%!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button