Firma bukmacherska BETFAN pozwala na obstawianie meczów bez podatku i to zgodnie z prawem! Jak dokładnie to wygląda? Można przekonać się o tym już teraz!

Legalny bukmacher bez podatku. BETFAN - do 20% więcej wygranych!
Legalny bukmacher bez podatku. BETFAN – do 20% więcej wygranych!

Gdzie stawiać kupony legalnie i bez podatku?

Bukmacher bez podatku to jedna z tych spraw, które nigdy nie znudzą polskiego typera. Wielu miłośników obstawiania cały czas szuka informacji na temat tego, gdzie można stawiać kupony bez konieczności płacenia 12% od wniesionej stawki.

Firma bukmacherska Betfan od samego początku istnienia pozwala graczom na stawianie kuponów bez podatku. Ba, można w pojedynczym zakładzie wygrać tutaj nawet 20% więcej!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak dokładnie wygląda ta promocja w praktyce? Czy dostępna jest dla wszystkich, czy może tylko dla nielicznych? Nie ma pytań bez odpowiedzi i w tym przypadku nie jest inaczej.

Obstawianie bez podatku w Betfan

  • Kupon z min. 2 zdarzeniami o kursie co najmniej 2,0 – wygrana powiększona o 14%
  • Kupon z min. 4 zdarzeniami o kursie co najmniej 4,0 – wygrana powiększona o 20%

Tylko osoby zarejestrowane na stronie marki Betfan mają prawo do korzystania z tej oferty specjalnej. Co bardzo istotne, bonus jest przyznawany 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Gracze jeszcze nieposiadający konta w Betfan, mogą wykorzystać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, który daje 50 PLN jako Zakład Bez Ryzyka, a do tego 3000 PLN w formie bonusu powitalnego!


Tak, Polski legalny bukmacher Betfan oferuje wszystkim nowym graczom bonus aż 3000 PLN. To nie wszystko, pod wpisaniu kodu promocyjnego "BETFAN" gracz otrzyma dodatkowo zakład bez ryzyka 100 PLN! Bonus można odebrać na stronie www.betfan.pl

Kod promocyjny do Betfan dający dodatkowe korzyści w postaci zakładu bez ryzyka 100 PLN to: BETFAN. Rejestracja na stronie www.betfan.pl

Tak, Betfan posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Zezwolenie nr. PS4.6831.3.2018.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu