Legalny bukmacher bez podatku. Aż 14% więcej wygranych!

Firma bukmacherska BETFAN pozwala na obstawianie meczów bez podatku i to zgodnie z prawem! Jak dokładnie to wygląda? Czy wszystkie zakłady można typować bez podatku? Poniżej można przekonać się o tym już teraz!

Legalny bukmacher bez podatku. BETFAN - aż 14% więcej wygranych!
Legalny bukmacher bez podatku. BETFAN – aż 14% więcej wygranych!

Gdzie stawiać kupony legalnie i bez podatku?

Bukmacher bez podatku to jedna z tych spraw, które nigdy nie znudzą polskiego typera. Wielu miłośników obstawiania cały czas szuka informacji na temat tego, gdzie można stawiać kupony bez konieczności płacenia 12% od wniesionej stawki.

Firma bukmacherska Betfan od samego początku istnienia pozwala graczom na stawianie kuponów bez podatku. Dzięki tej regularnie proponowanej graczom promocji do zdobycia jest 14% wygranych więcej, niż zwykle!

Betfan nowy bonus powitalny
Polski bukmacher Betfan nowy bonus powitalny

Jak dokładnie wygląda ta promocja w praktyce? Czy dostępna jest dla wszystkich, czy może tylko dla nielicznych? Nie ma pytań bez odpowiedzi i w tym przypadku nie jest inaczej.

Obstawianie bez podatku w Betfan

Tylko osoby zarejestrowane na stronie marki Betfan mają prawo do korzystania z tej oferty specjalnej. Co bardzo istotne, bonus jest przyznawany 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Tylko w Betfan graczom udostępniane jest obstawianie bez podatku przez cały rok i to bez względu na to czy w świecie sportu dzieje się coś ciekawego, czy panuje totalny marazm. To dobra wiadomość dla tych, którzy niekoniecznie lubią obstawiać te najpopularniejsze dyscypliny.

Jak zacząć grać u bukmachera bez podatku?

betfan bez podatku
Legalne obstawianie meczów w Betfan bez podatku

Na szczęście, nie trzeba nam tylko wierzyć na słowo, a o ofercie Betfan w praktyce można przekonać się na własnej skórze w każdej wolnej chwili. I to niekoniecznie wydając własne środki, bo bonus na start to, między innymi, zwrot w przypadku niepowodzenia!

UWAGA! Gracze jeszcze nieposiadający konta w Betfan, mogą wykorzystać specjalny kod promocyjny BetfanBETONLINE„, który daje 600 PLN jako Zakład Bez Ryzyka, a do tego 1000 PLN w formie bonusu powitalnego za drugi depozyt!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Tylko z hasłem bonusowym można otrzymać zakład, w którym nie da się stracić pieniędzy! To bardzo ważne – trzeba mieć to na uwadze!

Obstawianie bez podatku w Betfan. Jaki kupon jest potrzebny?

Jak pewnie każdy się domyśla, do obstawiania bez podatku potrzebny jest kupon o specjalnych wymogach. Te, na szczęście, nie są jakieś trudne do spełnienia. I co bardzo ważne – nie ma tutaj najmniejszego znaczenia stawka, za jaką gramy!

Bez względu na to czy stawiacie 5 złotych na zakład czy może dziesięć lub sto razy tyle, Betfan i tak zaliczy was do uczestników promocji bez podatku. Jest jednak jedno „ale”.

Kupon promocyjny w Betfan musi zawierać co najmniej dwa zdarzenia. Każde z nich musi być o kursie co najmniej 1.25. Łączny kurs kwalifikacyjny to z kolei co najmniej 2.0.

Kupon bez podatku w Betfan to:

  • Dowolna stawka
  • Dowolne dyscypliny sportowe
  • Dowolna platforma obstawiania
  • Kurs co najmniej 1.25 każdego zdarzenia
  • Minimum 2 typy na kuponie
  • Łączny kurs co najmniej 2.00
betfan obstawianie bez podatku online
Bukmacher Betfan obstawianie bez podatku online

Betfan to jedyny bukmacher bez podatku w Polsce

Oferta jaką przygotował dla swoich graczy legalny bukmacher Betfan jest jedyna w swoim rodzaju. Owszem, na innych stronach występują podobne promocje bez podatku, ale jest to nic innego jak żerowanie na naiwności innych, gdyż takie oferty po prostu organizowane są bardzo rzadko.

Póki co Betfan jest jedynym bukmacherem internetowym, w którym możemy obstawiać mecze bez podatku przez cały rok. Nie wiadomo jak długo dlatego lepiej korzystać póki można, bo wygrane są wtedy dużo wyższe niż u innych bukmacherów online.


[AC_PRO id=5164]


Polski bukmacher Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 23

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button