Firma bukmacherska BETFAN pozwala na obstawianie meczów bez podatku i to zgodnie z prawem! Jak dokładnie to wygląda? Można przekonać się o tym już teraz!

Legalny bukmacher bez podatku. BETFAN - do 20% więcej wygranych!
Legalny bukmacher bez podatku. BETFAN – do 20% więcej wygranych!

Gdzie stawiać kupony legalnie i bez podatku?

Bukmacher bez podatku to jedna z tych spraw, które nigdy nie znudzą polskiego typera. Wielu miłośników obstawiania cały czas szuka informacji na temat tego, gdzie można stawiać kupony bez konieczności płacenia 12% od wniesionej stawki.

Firma bukmacherska Betfan od samego początku istnienia pozwala graczom na stawianie kuponów bez podatku. Ba, można w pojedynczym zakładzie wygrać tutaj nawet 20% więcej!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak dokładnie wygląda ta promocja w praktyce? Czy dostępna jest dla wszystkich, czy może tylko dla nielicznych? Nie ma pytań bez odpowiedzi i w tym przypadku nie jest inaczej.

Obstawianie bez podatku w Betfan

  • Kupon z min. 2 zdarzeniami o kursie co najmniej 2,0 – wygrana powiększona o 14%
  • Kupon z min. 4 zdarzeniami o kursie co najmniej 4,0 – wygrana powiększona o 20%

Tylko osoby zarejestrowane na stronie marki Betfan mają prawo do korzystania z tej oferty specjalnej. Co bardzo istotne, bonus jest przyznawany 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Gracze jeszcze nieposiadający konta w Betfan, mogą wykorzystać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, który daje 50 PLN jako Zakład Bez Ryzyka, a do tego 3000 PLN w formie bonusu powitalnego!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu