Bukmacher Betfan – oferta dla typerów

29 października Ministerstwo Finansów ogłosiło przyznanie licencji jedenastemu bukmacherowi w naszym kraju. Mowa tutaj o firmie Zakłady Bukmacherskie Betfan. Oto aktualna oferta, bonusy, promocje i obstawianie bez podatku!

Betfan freebet. Kod promocyjny "BETONLINE" - 50 PLN na obstawianie!

Betfan sp. z o. o. – informacje ogólne

Marka Betfan swoją siedzibę ma w stolicy naszego kraju. Mieści się dokładnie w warszawskiej dzielnicy Żoliborz przy ulicy Śmiałej 26. Na ten moment na próżno szukać szczegółowych informacji o bukmacherze, chociaż dostępne są już pewne fakty, pozwalające nam snuć wiele przypuszczeń.

Prezesem bukmachera Betfan jest Piotr Lech Sienkiewicz. To dobra wiadomość dla graczy, ponieważ osoba ta jest od wielu lat związana z branżą. Zarządca jedenastego buka w Polce do tej pory pracował, między innymi, w firmie Totolotek, a ostatnio – Forbet.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Opis działalności w KRS marki Betfan zgadza się z tym, czego można się spodziewać. Firma wpisana jest pod kodem 92.00.Z, co oznacza, że działalność związaną z grami losowymi i zakładami wzajemnymi.

Betfan siedziba
Betfan siedziba

Strona internetowa bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan dostępny jest pod adresem internetowym www.Betfan.pl. Strona bardzo dobrze działa także na urządzeniach mobilnych, a znajdziemy w niej aktualną ofertę łącznie z bonusami, promocjami specjalnymi i nie tylko.

Portal firmy Betfan oferuje coś więcej niż tylko tradycyjne zakłady sportowe. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że mamy w nim także dostępne Wirtualne Sporty. Występują jednak pod nieco inną nazwą, niż u konkurencji. „Gry” to w przypadku Betfan piłka nożna, kolarstwo torowe, wyścigi konne, koszykówka, żużel oraz tenis ziemny!

Korzystanie z każdego produktu z oferty Betfan jest dostępne dla wszystkich graczy. Do grania u tego buka potrzebne jest jedynie darmowe konto typerskie, które z kodem promocyjnym „BETFAN” może dać nam aż 3100 PLN!

betfan strona internetowa
betfan strona internetowa

Co dokładnie oferuje przygotowany dla nowych graczy Betfan bonus powitalny? Na start jest to 3100 PLN. W pierwszej kolejności otrzymuje się zakład bez ryzyka 100 PLN, natomiast później można liczyć na resztę dodatkowych profitów.

Trzeba pamiętać, że tylko i wyłącznie kod promocyjny BETONLINE umożliwia zgarnięcie premii w postaci zakładu bez ryzyka na dobry początek. Jeżeli pole na hasło bonusowe pozostawimy puste, nie będziemy mogli otrzymać tego prezentu.

Betfan premia na start. Co i jak zdobyć?
💰💰💰

  1. Dokonanie rejestracji konta na www.Betfan.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego BETFAN
  3. Odebranie 100 PLN jako zakład bez ryzyka
  4. Dodatkowe korzyści w postaci innych specjalnych premii aż do kwoty 3000 PLN!

Betfan bonus bez depozytu

betfan metody płatności
betfan metody płatności

Czy jest dostępny na stronie Betfan bonus bez depozytu? Premie tego typu pozwalają na zgarnięcie pieniędzy na obstawianie bez konieczności wpłacania środków na konto bukmacherskie, a zatem nic dziwnego, że bardzo wiele osób pyta o możliwość odebrania darmowego bonusu w Betfan.

Niestety, żaden bonus bez wpłaty nie jest dostępny na stronie marki Betfan. Czy zmieni się to w najbliższym czasie, czy raczej nie? Jeszcze ani razu opisywana firma nie oferowana premii bez depozytu, dlatego trzeba przypuszczać, że raczej tego rodzaju promocje nie są przez nią traktowane zbyt poważnie.

Legalne obstawianie bez podatku

Bukmacher Betfan jako jeden z nielicznych w naszym kraju oferuje obstawianie bez podatku. Dzięki regularnie oferowanej promocji do zdobycia jest tutaj 14% wygranych więcej przy każdym kuponie spełniającym specjalne warunki oferty.

Bardzo ważne jest to, że oferta bez podatku w Betfan jest dostępna przez całą dobę i to każdego dnia w roku. Nie ma mowy o tym, by można było korzystać z niej tylko przy okazji dużych imprez sportowych i tak dalej.

Co trzeba zrobić, by można było w Betfan zagrać kupon bez podatku? Krok numer jeden to postawienie co najmniej 2 zakładów o kursie co najmniej 1.25. Krok numer dwa – łączny kurs musi mieć wartość minimum 2.0. Reszta dla bukmachera nie ma znaczenia, bo można grać u niego na dowolne sporty za dowolną stawkę!

betfan wirtualne sporty
betfan wirtualne sporty

Legalni bukmacherzy w Polsce

Tylko strony internetowe z licencją Ministerstwa Finansów mogą przedstawiać się w naszym kraju jako legalne zakłady bukmacherskie. Betfan jak najbardziej do takich marek należy – granie u niego, bez podatku i nie tylko, jest zawsze zgodne z przepisami.

Dostępna w Betfan oferta zmienia się niemal cały czas. Na naszej stronie przeczytacie o wszystkich najistotniejszych zmianach oraz o bonusach, akcjach konkursowych z nagrodami i nie tylko.

[AC_PRO id=5164]


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button