Firma notowana na londyńskiej giełdzie informuje o przychodach online w wysokości blisko 1 miliarda funtów i proponuje zmianę nazwy na Flutter Entertainment plc.

Paddy Power Betfair (PPB) zanotował 5-procentowy wzrost przychodów online w roku finansowym do 948 milionów funtów przed planowaną zmianą nazwy grupy na Flutter Entertainment pod koniec tego roku.

Przychody z gier w tym okresie wzrosły o 13% do 273 milionów funtów, przy czym „znaczący zwrot” nastąpił głównie dzięki Paddy Power, gdzie wskaźniki cross-sell wzrosły o 3 punkty procentowe po ulepszeniach produktów.

Przychody ze sportu wzrosły o 3% do 678 milionów funtów.

„Chociaż ten trend odzwierciedla dojrzałość produktów, wymiana pozostaje kluczowym zróżnicowanym produktem dla Betfair i, w połączeniu z naszym bukmacherem, oferuje klientom niezrównane doświadczenie w zakresie zakładów sportowych”, powiedziała firma.

PPB również ujawniło dzisiaj plany zmiany nazwy grupy na Flutter Entertainment plc, aby odzwierciedlić rosnące portfolio marek, w tym niedawno przejętą firmę Adjarabet.

Ogólna grupa zwiększyła przychody o 7% do 1.9 miliarda funtów, a EBITDA bazowa zmniejszyła się o 5% do 451 milionów funtów dzięki inwestycjom w USA.

_______________________________________________

Paddy Power Betfair nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.


bonusy bez depozytu