Firma notowana na londyńskiej giełdzie informuje o przychodach online w wysokości blisko 1 miliarda funtów i proponuje zmianę nazwy na Flutter Entertainment plc.

Paddy Power Betfair (PPB) zanotował 5-procentowy wzrost przychodów online w roku finansowym do 948 milionów funtów przed planowaną zmianą nazwy grupy na Flutter Entertainment pod koniec tego roku.

Przychody z gier w tym okresie wzrosły o 13% do 273 milionów funtów, przy czym “znaczący zwrot” nastąpił głównie dzięki Paddy Power, gdzie wskaźniki cross-sell wzrosły o 3 punkty procentowe po ulepszeniach produktów.

Przychody ze sportu wzrosły o 3% do 678 milionów funtów.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

“Chociaż ten trend odzwierciedla dojrzałość produktów, wymiana pozostaje kluczowym zróżnicowanym produktem dla Betfair i, w połączeniu z naszym bukmacherem, oferuje klientom niezrównane doświadczenie w zakresie zakładów sportowych”, powiedziała firma.

PPB również ujawniło dzisiaj plany zmiany nazwy grupy na Flutter Entertainment plc, aby odzwierciedlić rosnące portfolio marek, w tym niedawno przejętą firmę Adjarabet.

Ogólna grupa zwiększyła przychody o 7% do 1.9 miliarda funtów, a EBITDA bazowa zmniejszyła się o 5% do 451 milionów funtów dzięki inwestycjom w USA.

_______________________________________________

Paddy Power Betfair nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl