Bukmacher z płatnościami Skrill i kartą kredytową

Korzystanie z portfeli elektronicznych oraz kart płatniczych jest obecnie bardzo popularną metodą dokonywania transferu środków do portali bukmacherskich. Gdzie dokładnie można w ten sposób płacić za zagrane kupony? Sprawdzamy!

Bukmacher z płatnościami Skrill i kartą kredytową
Bukmacher z płatnościami Skrill i kartą kredytową

Dlaczego to właśnie płatności Skrill oraz wszelkiego rodzaju kartami typu Visa czy MasterCard uważane są za najatrakcyjniejsze? Po pierwsze – pozwalają nam na naprawdę ekspresową realizację zamówień. Po drugie – są znacznie wygodniejsze od płacenia za pomocą przelewu w tradycyjnym banku z naszego kraju.

Bukmacher ze Skrillem

Skrill to znany portfel elektroniczny, który umożliwia nam gromadzenie środków w różnych walutach i wykorzystywanie ich w sklepach internetowych na całym świecie. Swego czasu korzystali z niego przede wszystkim ci, co grali w zagranicznych firmach bukmacherskich, ale obecnie jest on udostępniany również wśród metod płatności legalnych portali do obstawiania.

Niestety, nadal nie u wszystkich bukmacherów mamy możliwość korzystania z e-konta z charakterystycznym fioletowym logotypem. Trzeba jednak przyznać, że sytuacja w tej kwestii zmienia się na lepsze i to z każdym dniem.

Fortuna metody płatności
Fortuna metody płatności

Skrill dostępny jest na ten moment u następujących bukmacherów:

Prawdopodobnie wkrótce tę metodę płatności znaleźć będzie można także w Totalbet. Na oficjalnej stronie tej marki widnieje już logo Skrill, jednak cały czas jest ono nieaktywne. Kiedy dokładnie portfel elektroniczny pojawi się wśród akceptowanych sposobów składania depozytów – tego dokładnie nie wiadomo.

Wypłaty Skrill w Zakładach Bukmacherskich

Każda legalna firma bukmacherska zobowiązana jest do przestrzegania przepisów obowiązujących w naszym kraju. Co za tym idzie – nie może robić wszystkiego, na co tylko ma ochotę i to nawet, jeśli miałoby to dobrze wpłynąć na sytuację graczy.

Dlaczego o tym mowa? Chodzi o fakt, że nadal Skrill dostępny jest tylko i wyłącznie wtedy, gdy chcemy wpłacić środki na swoje konto. Gdy natomiast planujemy je wypłacić, musimy już skorzystać ze standardowej metody, to jest przelewu na konto bankowe.

Totalbet metody płatności
Totalbet metody płatności

Nie wiadomo, czy polskie przepisy zmienią się na tyle, by wypłaty na Skrilla u bukmachera także były możliwe. Na chwilę obecną projekt wprowadzający tego typu zmianę nie powstał i nie wydaje się, by w najbliższym czasie miało się to zmienić.

Bukmacher a płacenie kartą kredytową

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w obecnych czasach tradycyjne pieniądze zaczynają odchodzić do lamusa. I trudno się dziwić, że przy metodach płatności u bukmacherów szukamy głównie takich, gdzie możemy płacić tak, jak w sklepach czy e-shopach. Mowa tu – rzecz jasna – o kartach Visa czy MasterCard.

W porównaniu ze Skrillem, karty są dostępne niemal w każdej firmie bukmacherskiej, jaka jest dostępna w naszym kraju. Aby sprawdzić, czy możecie dokonać płatności w ten sposób, wystarczy, że sprawdzicie aktualną ofertę interesującego was bukmachera, to jest tego, gdzie chcecie założyć konto albo już takowe posiadacie.

bukmacher z kartami płatniczymi
bukmacher z kartami płatniczymi

Zazwyczaj bukmacherzy akceptują każdy rodzaj kart, ale mogą zdarzyć się wyjątki, szczególnie jeśli korzystamy z materiałów otrzymanych z mało znanych bądź zagranicznych banków.

Poniżej prezentujemy wam listę firm bukmacherskich, które są najpopularniejszym wyborem wśród osób szukających stron do obstawiania z możliwością płacenia kartami kredytowymi.

Bukmacher z opcją płacenia kartą kredytową:

Jak długo dochodzą pieniądze u bukmachera?

Szybkość realizacji transakcji to bardzo istotna kwestia. W przypadku płacenia kartą czy Skrillem, pieniądze mamy na koncie bukmacherskim natychmiast po zatwierdzeniu przelewu. W praktyce oznacza to, że na doładowanie salda czekamy kilka sekund.

Banki akceptowane u większości bukmacherów
Banki akceptowane u większości bukmacherów

Bez wątpienia korzystanie z metody Skrill czy kart jest obecnie jednym z najlepszych wyborów jeśli chodzi o grę u bukmacherów internetowych. Oczywiście, pamiętajcie, że można używać ich jedynie wtedy, gdy sprawa dotyczy legalnych firm, a nie zagranicznych, które nie posiadają licencji wydanej przez nasze rodzime Ministerstwo Finansów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button