Legalny bukmacher LV BET wraz z lutym szykuje zmiany dla swoich graczy. Pierwsza z nich widoczna jest już od czwartku – to zupełnie nowe logo marki!

Zmiany w LV BET. Bukmacher ma nowe logo!
Zmiany w LV BET. Bukmacher ma nowe logo!

Odświeżony logotyp LV BET od pewnego czasu funkcjonuje już na rynku brytyjskim oraz niemieckim. Jego pojawienie się w Polsce zapowiada zbliżające się zmiany zarówno w wyglądzie strony internetowej bukmachera, jak i aplikacji mobilnej.

Niektóre z modyfikacji będą wprowadzone wkrótce, natomiast na inne przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Niestety, na ten moment nie są znane szczegóły w tej sprawie.

Jak portal LV BET radzi sobie na tle konkurencji? Sprawdź najnowszy ranking bukmacherów 2019!

LV BET ma wkrótce ogłosić nowe inwestycje sponsoringowe oraz marketingowe. Jest to tylko jeden z kilku kroków, jaki zaplanowano na ten rok. Czego poza nowym logo możemy się spodziewać?

„Już rok 2018 był dla nas okresem wielu zmian. Wprowadziliśmy szereg nowych funkcjonalności do naszego produktu, szczególnie w drugim i trzecim kwartale. Nowe logo to początek zmian w 2019 roku, które przygotowaliśmy dla naszych użytkowników. Zaczynamy od drobnej modyfikacji naszej strony, ale w kolejnych miesiącach gracze zauważą szereg zmian w warstwie wizualnej przy jednoczesnym wprowadzaniu kolejnych funkcjonalności uatrakcyjniających korzystanie z LV BET.” – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Jeżeli śledzicie nasz portal w miarę regularnie, na pewno zauważyliście już, iż LV BET przygotowuje wiele promocji dla klientów. Pod tym względem wypada bardzo dobrze na tle konkurencji, szczególnie, iż często pozwala również na grę bez podatku.

Nie masz jeszcze konta w LV BET? Możesz w każdej chwili je założyć i poczuć zapowiadane zmiany na własnej skórze. Rejestracja zajmuje maksymalnie kilka minut. Co bardzo ważne – można w niej wykorzystać limitowany kod promocyjny LV BET: „BETONLINE„.

LV BET to legalny bukmacher, który w Polsce działa od ponad dwóch lat. Znany jest kibicom, między innymi, za sprawą sponsoringu Wisły Płock, Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec i Stali Mielec.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu