Bundesliga: Bayern – Augsburg (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Bayernu podejmą zawodników Augsburga. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Bayern – Augsburg

Bundesliga: Bayern – Augsburg

Bayern ma już zapewnione zwycięstwo w lidze. Obecnie po trzydziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż siedemdziesiąt pięć punktów i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Freiburga. Remis 2:2 nie jest dobrym wynikiem, ale 40. gola w sezonie zdobył Robert Lewandowski, wyrównując legendarny rekord. W ich drużynie nie zagrają Goretzka i Nianzou.

Gracze Augsburga mają przeciętny sezon. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu trzech rozegranych meczach trzydzieści sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Werderu Brema. Zagrali w nim dobrze i pokonali słabego rywala 2:0. Przerwali tym samym serię pięciu kolejnych meczów bez zwycięstwa. W ich zespole nie wystąpią Jensen, Sarenren-Bazee, Uduokhai oraz Vargas.

Bayern ma już tytuł w garści, ale w klubie wszyscy żyją tym, że Lewandowski może pobić rekord ilości goli zdobytych w jednym sezonie Bundesligi. Augsburg ma słabe ostatnie tygodnie, Bayern będzie atakował, aby Lewandowski zdobywał gole, nawet kosztem goli straconych. W związku z tym spodziewam się w tym meczu wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Bayern – Augsburg+3,51,45Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button