Bundesliga: Hertha – Eintracht (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Herhty podejmą zawodników Eintrachtu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Hertha – Eintracht

Bundesliga: Hertha – Eintracht

Hertha to klub, w który zainwestowano olbrzymie pieniądze. Właściciele klubu chcą, aby w niedługim czasie stał się to czołowy klub Bundesligi. Początki nie były łatwe, ale po przerwie grają zdecydowanie lepiej. Obecnie po trzydziestu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści osiem punktów i lokują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowe starcie z piłkarzami Borussii Dortmund 0:1. Była to pierwsza porażka pod wodzą nowego trenera Bruno Labaddii, więc kibice Herthy nie mają raczej powodów do niepokoju. Jedynym problemem w zespole jest długa lista kontuzjowanych piłkarzy.

Eintracht to także zespół ze średniej półki, ale mimo wszystko gorszy kadrowo od Herthy. W tym sezonie spisują się trochę gorzej od rywali. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu rozegranych meczach trzydzieści pięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami Mainz 0:2, notując tym samym trzecią porażkę po wznowieniu rozgrywek. W meczu z Herthą zagrają bez kluczowego piłkarza Sebastiana Rode, który zobaczył piątą w sezonie żółtą kartkę i będzie musiał pauzować.

W rundzie jesiennej piłkarze Herthy zremisowali na wyjeździe z zawodnikami Eintrachtu 2:2. Teraz trzeba ich uważać za faworytów. Mimo porażki z Borussią zagrali nieźle i w kolejnym spotkaniu mają spore szanse na zwycięstwo, tym bardziej że rywale grali w tygodniu mecz z Bayernem w Pucharze Niemiec.

MeczTypKursBukmacher
Hertha – Eintracht1x1,36Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button