Juventus – Napoli. Jak typuje się niedzielny hit Serie A?

W niedzielę (22 kwietnia) czeka nas hit włoskiej ekstraklasy, w którym Juventus Turyn zmierzy się z SSC Napoli. Pojedynek ma ogromne znaczenie w walce o mistrzostwo kraju. Jakie typy na to wydarzenie są najpopularniejsze? 

Juventus - Napoli. Jak typuje się niedzielny hit Serie A?
Juventus – Napoli. Jak typuje się niedzielny hit Serie A?

Typ dnia 

Piłkarze z Turynu mają obecnie aż cztery punkty przewagi nad zawodnikami Napoli. Gdyby w niedzielę udało im się wygrać, bardzo znacząco zbliżyliby się do tytułu najlepszej drużyny w kraju. Do końca sezonu coraz mniej czasu, tak więc drużyny nie muszą już kalkulować ani oszczędzać zawodników. Tym bardziej, że żadna z tych drużyn nie występuje w półfinałach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Można powiedzieć, że typ dnia to zwycięstwo Juventusu. Nic dziwnego, że większość ekspertów uważa, iż to właśnie „Stara Dama” sięgnie w niedzielę po trzy punkty. Za tym typem przemawia także statystyka. Juventus wygrał siedem ostatnich meczów u siebie i w aż 8 z 9 spotkań u siebie zachował czyste konto.

Jak obstawiają gracze?

Legalny bukmacher Fortuna przygotował specjalną infografikę, która najlepiej obrazuje popularność poszczególnych typów wśród klientów firmy. Wszelkie dane podano na podstawie 4000 zawartych kuponów na mecz Juventus – Napoli. Obstawianie Serie A jest niezwykle trudne, dlatego tak mało graczy wygrywa z bukmacherem.

Nikt z graczy Fortuny nie ma wątpliwości, że Juve zdobędzie w niedzielę przynajmniej jednego gola, a w całym meczu padną co najmniej dwa. Faworyt do zwycięstwa także jest tylko jeden. Co ciekawe, tylko 1% wszystkich kuponów zawiera typ na zwycięstwo Napoli. To przytłaczająca przewaga, która bardzo rzadko zdarza się w spotkaniach tak wysokiej rangi.

Poniżej przedstawiamy oficjalną grafikę udostępnioną przez Fortunę. A wy jakie macie typy na tę kolejkę Serie A?

Jak eksperci i gracze obstawiają Juventus - Napoli?
Jak eksperci i gracze obstawiają Juventus – Napoli?

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button