Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Dortmund (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Freiburga podejmą zawodników Borusii Dortmund. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: SC Freiburg - Borussia Dortmund. Typy bukmacherskie
Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Dortmund. Typy bukmacherskie

Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Dortmund. Typy bukmacherskie

Ekipa z Fryzji raczej nie włączy się w tym sezonie o czołowe miejsce. Trzeba im jednak przyznać, że nowy sezon zaczęli bardzo dobrze. W meczu z Augsburgiem nie dali szans rywalowi i dominowali na boisku.

Marcel Gregoritsch i Matias Ginter bardzo dobrze wprowadzili się do zespołu. Na papierze są to świetne ruchy transferowe. I już w pierwszym meczu wpisali się oni na listę strzelców.

Jednak tak jak wspomniałem, Freiburg nie jest faworytem do zajmowania czołowych miejsc. W związku z tym w meczu z Borussią Dortmund raczej niewiele osób stawia na ich ewentualne zwycięstwo.

Przyjezdni także zaczęli ten sezon od wygranej, le ich rywal był znacznie bardziej wymagający. W pierwszej kolejce nowego sezonu pokonali u siebie Bayer Leverkusen 1:0 i pokazali się z bardzo dobrej strony.

Borussia ma jednak problemy kadrowe. Kilku ważnych graczy nie może zagrać lub jest pod formą. Freiburg na pewno jest zatem w stanie powalczyć o punkty. Myślę, że kilka w tym meczu zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
SC Freiburg – Borussia Dortmund+2,51,59Fortuna

5 / 5. Ocen: 3

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button