Chorwacja – Turcja: Typy, kursy, zapowiedź (12.10.2023)

Szukasz typów do czwartkowego meczu Chorwacja – Turcja? Dobrze trafiłeś! Mamy dla ciebie szczegółową analizę i Chorwacja – Turcja typy bukmacherskie.

Chorwacja - Turcja typy
Chorwacja – Turcja typy: kursy, zapowiedź (12.10.2023)

Chorwacja – Turcja: zapowiedź meczu

Chorwacja – Turcja typy: obie drużyny w walce o lidera grupy D zapowiadają emocjonujący mecz pełen bramek. Obie ekipy mają na koncie świetne wyniki, a historia ich konfrontacji sugeruje, że kibice nie będą się nudzić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Chorwaci mimo trudności w poprzednich spotkaniach z Turcją, tym razem liczą na przełamanie. Znając ich determinację i fakt, że w 3 z 5 ostatnich meczów na własnym stadionie zdobywali pierwszą bramkę, prawdopodobieństwo, że w tym meczu również zdobędą przynajmniej jednego gola, jest wysokie.

Jednak spojrzenie na ostatnie spotkania sugeruje, że nie tylko Chorwacja ma szansę trafić do siatki. Turcy są drużyną nieprzewidywalną i potrafią zaskoczyć. Co więcej, w jednym z ostatnich meczów obie drużyny zdobyły gola. Biorąc pod uwagę wagę tego meczu w kontekście awansu na mistrzostwa Europy, spodziewamy się, że obie strony postarają się o punkty.

Chorwacja – Turcja typy sugerują, że w tym meczu padnie co najmniej 2 gole. Statystyki mówią same za siebie: w ostatnim bezpośrednim starciu Chorwacja wygrała 2:0.

Podsumowując, rywalizacja Chorwacja – Turcja to prawdziwa uczta dla kibiców piłki nożnej. Bilans ich spotkań wskazuje na niemal równą rywalizację, ale tym razem kibice mogą spodziewać się festiwalu bramek. Obydwie drużyny mają coś do udowodnienia i nie zamierzają odpuścić.

STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym "BETONLINE"
STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE”

Chorwacja – Turcja typy bukmacherskie i kursy

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Turcja11.70Fortuna
Chorwacja – Turcjaover 1,51.40Superbet
Chorwacja – Turcja typy bukmacherskie i kursy

Zobacz nasze typy na:

5 / 5. Ocen: 16

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button