50 PLN za karnet na mecze Zagłębia Sosnowiec

Jeżeli posiadasz karnet na spotkania Zagłębia Sosnowiec w sezonie 2018/19, możesz w Zakładach Bukmacherskich LV BET odebrać bonus w wysokości 50 PLN!

50 PLN za karnet na mecze Zagłębia Sosnowiec
50 PLN za karnet na mecze Zagłębia Sosnowiec

To nie pierwsza taka akcja promocyjna przygotowana przez LV BET. Bukmacher współpracuje z wieloma klubami, między innymi, Wisłą Kraków, Arką Gdynia, a w ostatnim czasie z Garbarnią Kraków.

W ramach najnowszej oferty LV BET każdy posiadacz karnetu na mecze Zagłębia Sosnowiec w trwającym sezonie może odebrać 50 PLN na obstawianie na stronie www.LvBET.pl.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Dane na wejściówce muszą być zgodne z tymi, jakie gracz poda podczas zakładania konta. Przypominamy, że w trakcie rejestracji nadal można podać kod promocyjny LV BET, który pozwala na zdobycie dodatkowych premii powitalnych.

Promocja jest ważna do końca roku. Każdy z graczy może odebrać tylko jeden bonus na konto oraz karnet. Pieniądze przez bukmachera przelewane są natychmiast po pozytywnej weryfikacji dokumentów przesłanych przez gracza. Zdjęcie obustronne karnetu należy wysłać na e-mail firmy bukmacherskiej LV BET.

obstawianie ekstraklasy lvbet

Pieniądze przyznane za posiadanie karnetu ważne są dokładnie 30 dni od momentu zaksięgowania na profilu graczy. Szczegóły dotyczące obrotu można znaleźć w regulaminie tej oferty.

Uwaga! Liczą się tylko i wyłącznie karnety na spotkania Zagłębia Sosnowiec w sezonie 2018/19!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image