Clout MMA 1: Typy bukmacherskie i kursy na galę. Kto da zarobić? | 05.08.2023

Data 05.08.2023 na pewno będzie odpowiednio zaznaczona w kalendarzach fanów freak fightów. To tego dnia odbędzie się Clout MMA 1. Typy bukmacherskie i kursy sprawdzisz na naszej stronie! Kto da zarobić?

Clout MMA 1: Typy bukmacherskie i kursy na galę. Kto da zarobić? | 05.08.2023
Clout MMA 1: Typy bukmacherskie i kursy na galę. Kto da zarobić? | 05.08.2023

W branży freak-fightowych federacji MMA robi się coraz ciaśniej. Już w pierwszą sobotę sierpnia wystartuje gala nowej organizacji, która jest sygnowana nazwiskami znanymi w świecie sportu (i szerzej pojętym świecie influencerów) nazwiskami Sławomira Peszki oraz Lexy Chaplin. Mowa o Clout MMA, którego twórcy przygotowali naprawdę mocną kartę walk dla wielbicieli nieco mniej profesjonalnego MMA. Jakby na to nie patrzeć, dla obstawiających to kolejna okazja na to, by obstawić własne typy. Dla oglądających zaś na to, by po prostu dobrze się bawić.

Przygotowaliśmy kompletny przegląd nadchodzącej gali, biorąc pod uwagę wszystkie te informacje, które mogą się przydać w czasie jej obstawiania, ale też i te, które ciężko jest odnaleźć gdziekolwiek indziej. Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć Clout MMA 1? Chcesz poznać sprawdzone typy na Clout MMA 1? Czytaj dalej, a to wszystko Ci przedstawimy.

Galę Clout MMA 1 obstawiać można tylko na www.eFortuna.pl. Ten legalny bukmacher przygotował teraz dla graczy 20 PLN bez depozytu – wystarczy przy rejestracji podać kod promocyjny „BETONLINE”!

Fortuna: Bonus bez depozytu na Clout MMA
Fortuna: Bonus bez depozytu na Clout MMA

Clout MMA 1: Karta walk. Kto z kim na gali w Warszawie?

Clout MMA 1 rozpocząć się ma o godzinie 19:00, 5 sierpnia 2023 roku. Jako miejsce wydarzenia jego organizatorzy wybrali sobie warszawski Torwar. Na event przygotowano naprawdę mocną kartę walk. Wisienką na torcie ma być pojedynek Marcina Najmana. Polski zawodnik, który już od wielu lat “próbuje” zakończyć swoją sportową karierę podejmie Andrzeja Fonfarę w walce, w której z całą pewnością nie będzie faworytem. Niesamowicie ciekawie zapowiada się również pojedynek sportowców – znanego ze świata siatkarskiego Zbigniewa Bartmana z piłkarzem Tomaszem Hajto.

Na gali zobaczymy również Nikolę Bielę, Monikę Laskowską, Paulinę Hornik, Mrs Honey oraz wiele osób na co dzień związanych z szeroko pojętym światem influencerów. Pełną kartę walk przedstawiamy poniżej.

Cała gala rozgrywać się będzie w klasycznym dla tego sportu stylu. Oznacza to, że rozpocznie się pojedynkami teoretycznie najmniej istotnymi, z karty wstępnej. Zakończy się zaś walką wieczoru.

Walka wieczoru

 • Marcin „El Testosteron” NajmanAndrzej „Polski Książe” Fonfara

Karta główna

 • Tomasz SararaJay Silva – K-1, małe rękawice
 • Zbigniew BartmanTomasz Hajto
 • Nikola „Nikita” BielaMonika „Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska
 • Cezary „Czarek Czaruje” GołębiewskiTomasz „Szalony Reporter” Matysiak
 • Paulina HornikEwa „Mrs Honey” Wyszatycka
 • Kacper „Ludwiczek” BociańskiMariusz „Super Mario” Sobczak
 • Denis LabrygaDawid „Crazy” Załęcki – K-1, małe rękawice
 • Konrad KarwatJarosław „Ninja Jarek” Sobonkiewicz – K-1, małe rękawice

Karta wstępna

 • Paweł „Scarface” BombaDominik Pudzianowski
 • Piotr PająkWojciech „Rekordzista” Sobierajski
 • Piotr „Lizak” LizakowskiDominik Skowyra
Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO777 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Clout MMA 1: Typy na galę 05.08.2023

Jak na debiut przystało, gala Clout MMA może przyciągać do siebie bardzo mocną kartą walk, w której nie zabraknie debiutów, ale i nazwisk, które wielu wielbicieli sportów walki (oraz, oczywiście, freak-fightów) może już kojarzyć. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się oczywiście walka wieczoru, w której zobaczymy znanego i wywołującego naprawdę skrajne emocje Marcina Najmana. Stanie on naprzeciw Andrzeja Fonfary. W drugim najciekawszym (naszym zdaniem) pojedynku dzisiejszego wieczoru zetrą się wyżej już przez nas wspomniani Tomasz Hajto i Zbigniew Bartman. To na tych dwóch pojedynkach zamierzamy się skupić w dzisiejszym przeglądzie.

Typy na walkę wieczoru – Marcin „El Testosteron” Najman – Andrzej „Polski Książe” Fonfara

Aktualne kursy:

Choć Marcin Najman początkowo miał stoczyć pojedynek z Jackiem Murańskim, ten ostatecznie przeszedł z zawieszonego High League do Prime MMA. Nowym rywalem El Testosteronu został Andrzej Fonfara, który w swojej przeszłości miał już okazję być mistrzem świata w boksie. Można więc powiedzieć, że dzisiejsza walka wieczoru będzie odbywała się na znanym ze świata profesjonalnego sportu poziomie. Marcin Najman, mimo swojego doświadczenia i wielu walk na koncie, nie należy do zawodników znanych z dużych umiejętności. Mimo wielu lat na scenie, nie posiada dużych osiągnięć i choć potrafi wzbudzać emocje, raczej nie jest faworytem w dzisiejszej rywalizacji. Na pewno jednak brak większych umiejętności nadrabia duża pewnością siebie, którą potrafi deprymować. Zwłaszcza w momencie, w którym za swoim rywalem nie przepada – a tak jest w przypadku Fonfary.

Polski Książe, jak zwykło się mówić o Fonfarze, na pewno jest zawodnikiem wszechstronnym, choć doskonale czującym się w stójce. To właśnie tutaj z pewnością będzie dziś próbował zakończenia walki. Dziś będzie przeważał aspektami fizycznymi, inteligencją w oktagonie i z całą pewnością również przygotowaniem do pojedynku. Jeśli tylko nie da się sprowadzić do parteru (to jedyne pole, na którym Najman może upatrywać swoich szans), raczej nie powinien mieć problemu ze zwycięstwem.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Andrzeja Fonfary.

Typy na walkę Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto

Aktualne kursy:

W ciekawym pojedynku nie ma co spodziewać się wysokiego poziomu na polu MMA. Choć obaj panowie są sportowcami, pochodzą ze zgoła odmiennych dyscyplin. Zbigniew Bartman, który jest faworytem bukmacherów, jest zawodnikiem o wiele młodszym i na pewno szalenie sprawnym fizycznie. Dopiero w lipcu 2023 ogłosił zakończenie swojej siatkarskiej kariery – jest więc na świeżo z wysiłkiem fizycznym, co z pewnością będzie tutaj jego głównym atutem. Bartman jest wysportowany, doskonały wytrzymałościowo, a dziś będzie miał również przewagę pod aspektami fizycznymi. Najrozsądniej byłoby tutaj postawić właśnie na niego.

50-letni Tomasz Hajto (Bartman jest o 14 lat młodszy od niego) lata swojej sportowej kariery ma już dawno za sobą. Były piłkarz od lat zajmuje się wyłącznie komentowaniem wydarzeń sportowych – jest więc wielką zagadką na polu wydolnościowym i czysto sportowym. Z całą pewnością będzie się starał pokazać się tutaj z jak najlepszej strony. Można się jednak spodziewać, że nie podoła. Czas tutaj będzie grał na jego niekorzyść. Sam Hajto będzie więc starał się zakończyć ten pojedynek możliwie jak najszybciej. Naszym zdaniem będzie to stwarzało Bartmanowi okazje do zadawania trafnych ciosów i odbierania mu sił. Bartman jest więc faworytem nie tylko bukmacherów, ale i naszym. Na praktycznie każdym polu wydaje się królować, a świetne warunki fizyczne z całą pewnością mogą zdeprymować jego rywala – jeszcze zanim pojedynek tak właściwie się rozpocznie.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Zbigniewa Bartmana.

Clout MMA 1 – gdzie obstawiać?

Clout MMA, jako kolejna federacja w świecie freak-fightów, podpisało umowę z bukmacherem Fortuna. Oznacza to, że oferta kursowa na to wydarzenie sportowe dostępna jest wyłącznie u bukmachera ze słoneczkiem w logo. Czy to jednak zła informacja? Zdecydowanie nie. Fortuna to bowiem opcja szeroko polecana w świecie zakładów bukmacherskich, a zwłaszcza w przypadku sportów walki. U buka tego możemy liczyć na naprawdę solidne i mocno konkurencyjne kursy, szeroką ofertę (nie tylko na tę federację, ale też chociażby na galę UFC 291) oraz atrakcyjne promocje, które przyciągają nie tylko nowych, ale i stałych typujących (między innymi program lojalnościowy).

Jak obstawiać typy na Clout MMA 1 w Fortunie?

 1. Zarejestrowanie darmowego konta na www.eFortuna.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
 2. Odebranie bonusu 20 PLN bez depozytu
 3. Wejście do zakładki ➡️ „Clout MMA”
 4. Wybranie typów
 5. Wpisanie stawki i zagranie kuponu
 6. Odebranie wygranej lub zwrotu – łącznie do 600 PLN!
Jak obstawiać Clout MMA w Fortunie?
Jak obstawiać Clout MMA w Fortunie?

Nowi klienci bukmachera Fortuna mogą grać bez ryzyka – przygotowano dla nich aż trzy kupony, które dają wygraną lub pełny zwrot. Łącznie to aż 600 PLN w trzech zakładach: 100, 200 oraz 300 PLN!

Jeśli dopiero zakładamy konto u bukmachera, powinniśmy pamiętać o możliwości skorzystania z jego oferty promocyjnej dla nowych typujących. Wpisany w czasie rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny BETONLINE da nam dostęp do dodatkowych środków na start. W czasie zakładania konta warto też zaznaczyć, że chce się otrzymać bonus promocyjny. W ten sposób z łatwością można zagwarantować sobie dostęp do dodatkowych środków na typowanie.

Clout MMA 1 – gdzie oglądać?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie oglądać Clout MMA 1 za darmo, nie mamy dla Ciebie dobrych informacji. Organizatorzy wybrali bowiem model PPV (z którego zresztą będą czerpać swój główny przychód), w związku z czym transmisja będzie dostępna odpłatnie, wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej federacji. Zainteresowani zobaczeniem tego wydarzenia sportowego na żywo, mogą zdecydować się na zakup biletów – te najtańsze kosztują 79 złotych. na moment przygotowywania przez nas tego przeglądu, pula dostępnych biletów nie była jeszcze wykorzystana.

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button