STS zawieszenie konta. Jak zrobić sobie przerwę od bukmacherki?

Zawieszenie konta w STS to jedna z opcji, które mają pomóc tym, co chcieliby co nieco odpocząć od bukmacherki. Sprawdzamy, jak działa to w praktyce i podpowiadamy co zrobić, gdy chce się z tej funkcji skorzystać.

STS zawieszenie konta. Jak zrobić sobie przerwę od bukmacherki?
STS zawieszenie konta. Jak zrobić sobie przerwę od bukmacherki?

Konto bukmacherskie w STS przez internet

Każdy, kto chce obstawiać mecze na stronie internetowej www.STS.pl, musi posiadać darmowe konto typerskie. Bez rejestracji nie można stawiać zakładów, a tym samym nie ma możliwości obstawiania pieniędzy. Jeżeli nie chcemy z każdym pewniakiem udawać się do punktu stacjonarnego, nie mamy wyjścia – musimy dokonać rejestracji profilu gracza.

Na szczęście, założenie konta bukmacherskiego nie jest niczym skomplikowanym. Wypełnienie formularza pod adresem www.STS.pl to kwestia kilkudziesięciu sekund, dzięki którym otrzymuje się dostęp do wszystkich funkcjonalności portalu, między innymi, meczów za darmo, statystyk czy promocji z bonusami.

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO777 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Konto przypisane jest nie do adresu e-mail, a konkretnej osoby, która musi u bukmachera przejść weryfikację konta. Żeby zostać pełnoprawnym klientem STS, trzeba przekazać skan dokumentu tożsamości. Nie musimy robić tego od razu, a mamy na to aż 30 dni.

UWAGA: Nowy kod promocyjny STS na darmowy bonus to: BETONLINE

Profilu typerskiego nie ma można użyczać osobom trzecim. I nawet nie ma to większego sensu, bo i tak wygrane trafiają tylko na nasze konto bankowe. Właśnie dlatego tak mało słyszy się o wyłudzaniu danych logowania do bukmacherów online. Gdyby nawet komuś udało się uzyskać dostęp do profilu z pokaźnym saldem, nie mógłby zlecić wypłaty na swój rachunek bankowy.

Jak zrobić sobie przerwę od bukmacherki?

Możemy zrobić sobie przerwę od bukmacherki z różnych powodów. Nawet dobrze zarabiający gracze odczuwają niekiedy potrzebę „zresetowania akumulatorów” i zrezygnowania z obstawiania. Bez względu na to, dlaczego wy podjęliście taką, a nie inną decyzję, musicie wiedzieć, że nie musicie od razu decydować się na zamknięcie konta STS. Ba, jest to nawet niewskazane.

Jeżeli ktoś ma wystarczająco silną wolę, by powiedzieć sobie „stop” i odpuścić na pewien czas, może nie potrzebować szukać informacji o opisywanej przez nas opcji. Mimo wszystko, warto poznać ją z bliska, by wiedzieć, jakie niesie za sobą możliwości. Najważniejsza z nich: nie daje nam szansy na złamanie postanowień!

STS jak zawiesić konto?
STS jak zawiesić konto?

Zawieszenie konta w STS. Na czym polega?

Zawieszenie konta bukmacherskiego to coś zupełnie innego, niż jego usunięcie. To coś jak zamrożenie dostępu do oferty dostępnej na www.STS.pl. Gracz cały czas może, oczywiście, odwiedzać portal, ale nie ma możliwości grania kuponów przez internet. W zasadzie nie może nawet zalogować się na swoje konto tak, jak robi to w normalnych okolicznościach.

Przy zawieszeniu konta nadal jesteśmy klientami STS, chociaż można powiedzieć, że to coś w rodzaju bukmacherskiego wygnania. Nie mamy szans na obstawianie, nie możemy korzystać z promocji, nikt nie pozwala nam na oglądanie meczów za darmo. Jednym słowem – mamy konto, ale nic nam ono nie daje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Na jaki czas można zablokować sobie dostęp do STS?

Jeżeli zdecydujemy się na zablokowanie dostępu do bukmachera STS, możemy wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwsza, mniej drastyczna, to 24-godzinny detoks. Druga natomiast to przerwa od grania aż na 3 miesiące.

Gracz, niestety, nie ma możliwości wpisania dowolnego okresu, podczas którego chce być odcięty o bukmacherskiego świata STS. Szkoda, bo w ten sposób każdy mógłby dostosować tę opcję do własnych potrzeb i – na przykład – zrezygnować z obstawiania na czas urlopu z rodziną albo podczas zajmowania się ważnym projektem w pracy.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nie chcę zawieszać, a usunąć konto STS. Czy mogę to zrobić?

W pewnych okolicznościach zawieszenie konta może okazać się niewystarczające. Czy jakoś można sobie z tym poradzić? Owszem, chociaż to nie jest już tak proste. Nieprawdą jest, że nie jest możliwe w STS usunięcie konta, ale trzeba liczyć się z koniecznością napisania e-maila oraz podania kilku danych na swój temat.

Najważniejsza rzecz, którą trzeba wpisać, to cztery cyfry z numeru PESEL. W przypadku strony www.STS.pl chodzi o pierwszą oraz trzy ostatnie. Kolejny wymóg to wpisanie adresu e-mail powiązanego z kontem. Jeżeli tylko odczujemy taką potrzebę, będziemy też mogli napisać, dlaczego rezygnujemy z grania. To ostatnie konieczne nie jest.

Warto podkreślić, że nawet „usunięte” konto nie oznacza całkowitego wypisania z listy klientów bukmachera. Oznacza to, że w razie chęci powrotu nie dokonujemy rejestracji po raz kolejny, a po prostu piszemy do STS prośbę o „odmrożenie” konta.

Tutaj wchodzimy, by zawiesić konto w STS
Tutaj wchodzimy, by zawiesić konto w STS

Jak zawiesić tymczasowo konto bukmacherskie?

Aby zawiesić konto na 24 godziny albo zdecydować się na tak zwane samowykluczenie STS, logujemy się na profil na www.STS.pl, a następnie przechodzimy do działu „Dane osobowe” i „Odpowiedzialna gra”. Na samym końcu tej ostatniej zakładki znajdziemy odpowiednie opcje.

Zakładka "Odpowiedzialna gra" na STS.pl
Zakładka „Odpowiedzialna gra” na STS.pl

Musimy liczyć się z tym, że zawieszenia nie da się cofnąć. Zgodnie z przysłowiem: jak powiedziało się A, trzeba też powiedzieć B. Innymi słowy, nie ma co liczyć na zerwanie z detoksem i powrócenie do starych nawyków. Gdyby odwieszenie było nieskomplikowane, sama funkcja nie miałaby najmniejszego sensu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 43

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button