Clout MMA 4: Karta walk, Typy, Obstawianie, Transmisja (9.03.2024)

uż w nadchodzącą sobotę zorganizowana zostanie czwarta edycja popularnej i stosunkowo świeżej gali freak-fightowej – Clout MMA 4. Organizatorzy, jak już zdążyli nas przyzwyczaić, przygotowali dla oglądających sporo niespodzianek. W oktagonie zobaczymy mnóstwo ciekawych i znanych nazwisk – z pewnością więc nie zabraknie emocji. Emocji, ale też okazji do tego, by obstawiać własne typy bukmacherskie na to wydarzenie.

Clout MMA 4: Karta walk, Typy, Obstawianie, Transmisja (9.03.2024)
Clout MMA 4: Karta walk, Typy, Obstawianie, Transmisja (9.03.2024)

W naszym dzisiejszym przeglądzie znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego obstawiania gali Clout MMA 4. Przedstawimy w nim pełną i najbardziej aktualną kartę walk, podpowiemy, gdzie ją oglądać i gdzie najlepiej będzie ją obstawiać. Znajdzie się tutaj oczywiście również miejsce na nasze typy na najgorętsze walki.

Clout MMA 4 – karta walk

Clout MMA 4 zostało zaplanowane na 9 marca 2024 roku i rozpocznie się równo o godzinie 20:00. Miejscem tego wydarzenia będzie Atlas Arena w Łodzi i będzie można je zobaczyć tak na żywo, po zakupie biletów, jak i online. Szczegóły na temat tego drugiego sposobu opublikujemy w dalszej części naszego przewodnika. Organizatorzy tego eventu przygotowali aż dziesięć walk, w których udział wezmą znane osobistości ze świata Internetu. W walce wieczoru zobaczymy Lexy Chaplin, współodpowiedzialną za powstanie federacji. Stoczy ona bój z Martą Linkiewicz. W czasie eventu zobaczymy jednak wiele innych, znacznie bardziej kontrowersyjnych pojedynków. Warto więc zapoznać się z pełną kartą walk poniżej. Prezentujemy ją od ostatnich pojedynków, do tych, które odbędą się na samym początku wydarzenia.

Walka wieczoru

  • Lexy ChaplinMarta „Linkimaster” Linkiewicz – K-1, małe rękawice

Karta główna

  • Marcin NajmanJacek Murański – boks, małe rękawice
  • Dawid „Crazy” ZałęckiPatryk „Wielki Bu” Masiak – K-1, małe rękawice
  • Małgorzata „Goha” MagicalMarianna Schreiber – K-1, małe rękawice
  • Michał „Zbuku” BuczekPaweł „Major SPZ” Majewski
  • Daniel OmielańczukKamil Minda – boks, małe rękawice
  • Sebastian „Ztrolowany” NowakPiotr „Bestia” Piechowiak
  • Paweł „Prezes FEN” JóźwiakAdrian Cios

Karta wstępna

  • Piotr „Lizak” LizakowskiPrzemysław „Sequento” Skulski
  • Rafał „Boro” BorkowskiWojciech „Rekordzista” Sobierajski

Typy na Clout MMA 4

Gala Clout MMA 4 to naprawdę sporo pojedynków, które jak najbardziej mają prawo wzbudzać emocje i rozgrzewać polskich typujących. Tym zdecydowanie najciekawiej się zapowiadającym będzie walka wieczoru, w której zobaczymy Lexy Chaplin i Martę Linkiewicz. Obie kobiety są bardzo doświadczone, choć obie wydają się dysponować zupełnie innym poziomem umiejętności. Drugą z – naszym zdaniem – najciekawszych walk będzie szalenie kontrowersyjny pojedynek pomiędzy Małgorzatą “Margaret” Zwierzyńską a Marianną Schreiber. Tej pierwszej nie trzeba nikomu przedstawiać. Druga jest żoną polityka, której występ tutaj jest naprawdę dużym zaskoczeniem dla całego środowiska.

Typy na walkę wieczoru – Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Aktualne kursy:

Linkimaster to zawodniczka szalenie doświadczona, dla której Clout MMA nie jest pierwszą federacją w karierze. Jest byłą mistrzyni Fame MMA, w którym to debiutowała w 2019 roku, od tego czasu pokonując wiele znakomitych zawodniczek. Wyrobiła sobie renomę, która sprawia, że ciężko jest jej znaleźć przeciwniczkę, która tak właściwie chciałaby z nią walczyć. Będzie zdecydowaną faworytką – zwłaszcza jeśli chodzi o kondycję fizyczną oraz motorykę. Na polu tych dwóch aspektów z całą pewnością widać będzie olbrzymie dysproporcje. Linkimaster od lat nieprzerwanie trenuje, dzięki czemu jej forma stoi na najwyższym poziomie.

Jeśli chodzi o Lexy Chaplin, ta również jest doświadczona – mimo wszystko jednak nie zawsze spisuje się znakomicie. W swoim debiucie we freak fightach sensacyjnie przegrała z filigranową Natsu. Od tego czasu jednak sporo się zmieniło, a kobieta pędzi aktualnie na serii trzech zwycięstw z rzędu (w tym dwóch przez nokaut). Można się spodziewać, że również będzie dążyła ku nokautowi. Warto jednak powiedzieć, że do tej pory nie miała okazję pojedynkować się z tak doskonale wysportowaną osobą. Mimo więc, że sama jest teraz dość solidna (i trenuje w tym samym klubie, co jej przeciwniczka), raczej nie będzie miała szans w konfrontacji. Wskazują na to kursy, pod którymi się podpisujemy. Jeśli jednak chcielibyśmy tutaj zaryzykować, postawilibyśmy na nokaut Lexy. Jeśli jednak walka wyjdzie poza ramy pierwszej rundy, wygrana jej przeciwniczki będzie czymś niemal pewnym. Wszak LInikimaster wydaje się być kompletnie poza jej zasięgiem. Na jej zwycięstwo polecamy więc tu postawić.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Marty Linkiewicz.

Typy na walkę Małgorzata „Goha / Margaret” Zwierzyńska – Marianna Schreiber

Aktualne kursy:

Można śmiało powiedzieć, że walka ta będzie jedną z najciekawszych na tej gali – i to nie ze względu na walory sportowe. Goha Magical jest zawodniczką, która ostatnio zaskoczyła, wygrywając swój debiutancki pojedynek z Nikitą. Mimo wszystko jednak widać jest, że jest kobietą ze swoimi latami na karku. Uwydatnia się to w jej mobilności, ale też wytrzymałości. Goha na pewno jest ambitna i zrobi wiele, by odnieść kolejny sukces w oktagonie. Na pewno nie będzie stawiana w roli faworytki. Mimo treningów, nie przedstawia się nazbyt dobrze fizycznie, a lata życia w nałogu (nie ma co się oszukiwać) znacząco zmniejszyły jej wydolność. Sukcesem będzie, jeśli zdoła przeciągnąć ten pojedynek poza pierwszą rundę.

Jeśli chodzi o Mariannę Schreiber, będzie to jej debiut w świecie freak-fightów. Na pierwszy ogień czeka ją walka z przeciwniczką na znacznie niższym poziomie – przynajmniej tak pokazują wszelkie statystyki. 18 lat od niej młodsza, z całą pewnością będzie przeważać na polu motoryki, wytrzymałości, szybkości oraz refleksu. Będzie też miała po prostu więcej mocy w swoich uderzeniach, co z pewnością przyczyni się do budowania przewagi i obijania rywalki. Marianna dysponuje znacznie lepszymi warunkami fizycznymi – zwłaszcza wzrostem i fenomenalnym zasięgiem. To nie będzie bez znaczenia patrząc na to, że taktyka zmęczenia Zwierzyńskiej może być tą wdrażaną w życie i skuteczną. Marianna Schreiber jest największym faworytem całego tego wydarzenia i wszędzie widać jest to, dlaczego tak jest. Naszym zdaniem warto postawić właśnie na nią, jednak nie na podstawowy rynek. Uważamy, że wygra przez nokaut i taki też rynek polecamy wybrać w tym przypadku.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Marianny Schreiber.

Clout MMA 4 – gdzie obstawiać?

Już od początku swojego istnienia, federacja Clout MMA posiada umowę na ekskluzywność z firmą Fortuna. W skrócie więc oznacza to, że obstawimy ją wyłącznie u tego bukmachera. Zachęcamy do sprawdzenia poradnika o tym, gdzie obstawiać Clout MMA 4. Choć monopol w większości przypadków nie jest dobry, w tym wcale nie powinien nam przeszkadzać. Fortuna to bowiem jeden z liderów polskiego rynku zakładów wzajemnych i z pewnością firma ciesząca się największym zainteresowaniem. Zwłaszcza ze strony osób lubujących się w obstawianiu sportów walki.

Jeśli jeszcze nie mieliśmy kontaktu z tym bukmacherem i dopiero zakładamy u niego konto, musimy skorzystać z proponowanej przez niego oferty na start. Po pierwsze więc, sięgnijmy po bonus powitalny. Po drugie zaś, wykorzystajmy u bukmachera Fortuna kod promocyjny BETONLINE. Obie te rzeczy zrobimy w czasie zakładania konta (i wyłącznie wtedy – nie przegapmy więc możliwości). Obie też zapewnią nam dodatkowe środki, które z całą pewnością przydadzą nam się do obstawiania. Nie tylko walk.

Clout MMA 4 – gdzie oglądać?

Podobnie jak większość tego typu federacji, Clout MMA udostępnia transmisję ze swojego wydarzenia w modelu PPV, na swojej oficjalnej stronie internetowej. Jest to zatem jedyny sposób na to, by je obejrzeć. Co istotne, Clout MMA 4 stream za darmo zobaczymy również… na oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Chodzi tu jednak tylko o dwie pierwsze walki z karty wstępnej oraz studio przed wydarzeniem. Możemy to potraktować jak wersję demo, po której będziemy w stanie podjąć decyzję, czy warto wykupić dostęp do pełnej gali.

5 / 5. Ocen: 199

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button