Wystarczy podać prosty kod promocyjny przy rejestracji u bukmachera STS, by otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. To premia powitalna, jakiej nie da się zgarnąć w regularnej ofercie!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 29 PLN! Wpisz: "BETONLINE"
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 29 PLN! Wpisz: “BETONLINE”

STS bonus bez wpłaty

STS freebet pozwala na obstawianie meczu bez żadnego ryzyka. Otrzymujesz pieniądze od bukmachera i wykorzystujesz je na typowanie – nie ma w tym nic skomplikowanego!

Jeżeli uda ci się coś wygrać, całość zgarniasz dla siebie. W przypadku porażki – nic nie tracisz, a przynajmniej nie tracisz pieniędzy, które sam musiałeś przelać do bukmachera!

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aby odebrać STS bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, wystarczy przy zakładaniu konta podać kod promocyjny “BETONLINE“. Rejestracja nie zajmuje więcej niż minutę, ponieważ nie jest potrzebna weryfikacja danych!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

STS jaki kod promocyjny?

Masz kłopoty z założeniem konta? Tutaj znajdziesz instruktaż, jak to się robi, by zgarnąć bonus 29 PLN:

Tylko z kodem promocyjnym możesz otrzymać 29 PLN. Jeżeli go nie podasz, na twoje konto nie wpłynie ta suma środków i nie będziesz mógł jej wykorzystać. Pamiętaj, że kod na premię tego typu możesz wpisać jedynie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego!

Bukmacher legalny STS przygotował dla nowych graczy również do 1000 PLN przy złożeniu pierwszego depozytu. Nie trzeba się specjalnie wysilać, by zgarnąć dodatkowe środki na obstawianie. Wystarczy, że zdeponujesz pieniądze po raz pierwszy na profil gracza.

Jak wpłaca się pieniądze do STS? Przygotowany poradnik wideo wszystko ci wyjaśni. Od samego początku, do końca!

Uwaga! W Polsce można korzystać tylko z usług bukmacherów z licencją. STS takową posiada, dzięki czemu gra u niego jest zgodna z prawem i nie naraża nas na konsekwencje prawne, które nie należą do najprzyjemniejszych! 😉


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl