Cyberpunk 2077. Akcje CD Projekt lecą w dół. Czy można to obstawiać?

Najbardziej wyczekiwana gra roku 2020? Cyberpunk 2020. Polski hit nie zbiera tak pozytywnych opinii, jak tego oczekiwano, a akcje spółki CD Projekt zaliczają bolesny upadek ze szczytów. Czy w zakładach bukmacherskich można na tym jakoś zarobić? Na jakich stronach znajdziemy zakłady związane z grami komputerowymi?

Cyberpunk 2077. Akcje CD Projekt lecą w dół. Czy można to obstawiać?
Cyberpunk 2077. Akcje CD Projekt lecą w dół. Czy można to obstawiać?

Cyberpunk 2077. CD Projekt już nie na maksimach

Ponad 460 złotych trzeba było zapłacić za jedną akcję spółki CD Projekt na GPW tuż przed premierą gry Cyberpunk 2077. Obecna wycena jest znacznie niższa, a w niektórych momentach notowań w poniedziałek 14 grudnia na wykresach CDP pojawiały się spadki rzędu dwudziestu procent! Czy można mówić o małym upadku, czy raczej chwilowych zawirowaniach? Teraz zastanawia się nad tym niemal każdy analityk giełdowy w kraju, a znalezienie odpowiedzi na to pytanie nie jest łatwo.

Nie można powiedzieć, by właśnie tak twórcy gry Cyberpunk 2077 wyobrażali sobie premierę swojego produktu. Dziecko CD Projekt nie zbiera pozytywnych opinii, a właściciele konsol starych generacji żądają nawet zwrotu kosztów zakupu gry, która zawiera bardzo wiele błędów, niekiedy uniemożliwiających spokojną rozrywkę. Wszystko da się naprawić wraz z pewnymi łatkami, ale czy to na pewno rozwiąże cały problem? Niekoniecznie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Betfan nowy bonus powitalny
Polski bukmacher Betfan nowy bonus powitalny

Aktualna sytuacja na giełdzie pokazuje, że oczekiwania wobec Cyberpunk 2077 były ogromne. Akcje kupowało wielu detalicznych inwestorów, a ci zaczęli sprzedawać udziały tuż przed premierą, by nie stracić na swojej i tak już udanej inwestycji. Kupując 100 akcji w 2018 roku, można było z inwestycji wyjść w roku 2020 z zyskiem wynoszącym ponad 30 000 złotych!

Niestety, grze na pewno nie pomógł… marketing. O produkcji z Polski mówiło się wszędzie, a to tylko wzmagało oczekiwania. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać, co dalej będzie miało miejsce na rynku. Na razie nic nie wskazuje na to, by szybko wróciły maksima z 10 grudnia, czyli 464 zł.

Jak zarobić na akcjach CD Projekt? Cyberpunk 2077 i spadki niekoniecznie w tym przeszkadzają!

Niektórym mogłoby się wydawać, że nie da się zarabiać na akcjach wtedy, gdy te spadają, jednak nie do końca jest to prawda. Obstawianie dołków też jest strategią i nie brakuje osób, które stosują ją przy codziennych inwestycjach. To jednak nie na GPW, a zakładach bukmacherskich skupiamy się w naszym portalu. I dlatego obstawianie ocen Cyberpunk 2077 oraz zakłady na akcje CD Projekt to tematy, jakimi się mocno zainteresowaliśmy.

Cyberpunk 2077 a akcje spółki CD Projekt
Cyberpunk 2077 a akcje spółki CD Projekt

W ofercie polskich legalnych bukmacherów nie brakuje zakładów specjalnych. Nie brakuje takich miejsc, gdzie można zagrać na pogodę czy cenę konkretnej waluty danego dnia. Nie powinno być więc też żadnego problemu z tym, by stworzyć Cyberpunk 2077 zakłady bukmacherskie. Obstawianie faktów związanych z grą na pewno cieszyłoby się sporą popularnością i aż nie chce się wierzyć, że nie dostrzegł tego jeszcze żaden buk w naszym kraju.

Dobra wiadomość jest taka, że jeszcze nie wszystko stracone. Na www.Betfan.pl czy dzięki usłudze Custom Bet Ewinner, możemy zgłosić swoje propozycje zakładów i tym samym zagrać na to, co najbardziej nas interesuje. W przypadku opisywanej gry mogłyby to być następuje typy:

  • Jaka będzie średnia ocen Cyberpunk 2077 w portalu X na koniec roku 2020?
  • Ile wyniesie cena akcji CD Projekt pod koniec roku 2020 na GPW?
  • Czy CD Projekt zawiesi sprzedaż gry Cyberpunk 2077 do dnia 31.12.2020?
  • Czy cena akcji CD Projekt w roku 2021 wyniesie ponad 450 zł?
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko zależy w zasadzie od kreatywności samych graczy. Nie pozostaje nic innego jak czekać na to, jak cała sytuacja się rozwinie. Jesteśmy przekonani, że w branży bukmacherskiej nie będzie brakowało firm, które będą chciały skorzystać na zamieszaniu związanym z Cyberpunkiem 2077.

Zakłady bukmacherskie w Polsce. Gdzie można obstawiać i jak to działa?

Wbrew temu, co można przeczytać w wielu źródłach, zakłady bukmacherskie w Polsce nie są nielegalne. Jeżeli chcemy grać w naszym kraju na sport czy też inne wydarzenia wystarczy, że będziemy korzystać z usług firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Takich miejsc jest blisko dwadzieścia, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie.

Gra Cyberpunk 2077 miała być przyjęta znacznie lepiej
Gra Cyberpunk 2077 miała być przyjęta znacznie lepiej

Nieprawdą jest to, że u każdego legalnego bukmachera potencjalne wygrane są mniejsze w porównaniu z tym, co oferują zagraniczne konkurencyjne strony. Na www.eFortuna.pl można grać bez podatku przez cały rok, co daje 14% wygranych więcej. Podobnie sprawa ma się na www.Betfan.pl.

Bardzo często dla nowych graczy bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu. Na www.STS.pl za samo założenie konta można dostać 29 PLN bez depozytu za wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. Z kolei w Fortunie tego typu premia to 20 PLN.

Będziemy śledzić uważnie to, co dzieje się wokół gry Cyberpunk 2077. Miejmy nadzieję, że polski produkt będzie czymś, co jeszcze będzie wzbudzać pozytywne emocje i wspomnienia. Damy również znać, gdy pojawią się pierwsze zakłady bukmacherskie związane z produkcją od CD Projekt.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image