Czy da się uruchomić w STS TV pełny ekran? Darmowe transmisje bez tajemnic

‌Oglądanie meczów w STS TV to świetna okazja nie tylko do skuteczniejszego obstawiania, ale również do śledzenia tego, co dzieje się na murawie boiska. Czy można u bukmachera uruchomić pełny ekran transmisji?

Czy da się uruchomić w STS TV pełny ekran? Darmowe transmisje bez tajemnic
Czy da się uruchomić w STS TV pełny ekran? Darmowe transmisje bez tajemnic

Darmowe mecze u bukmachera – jak działa STS TV?

Coraz więcej firm bukmacherskich oferuje swoim klientom darmowe mecze. To sposób na to, by jeszcze chętniej typerzy sięgali do zakładów na żywo. Typowanie live jest bardzo popularne, a dzięki streamom można dzięki niemu zarobić jeszcze więcej, niż w normalnych okolicznościach.

Na jakiej zasadzie działają darmowe mecze u bukmachera? To jeden z elementów działu Zakłady Live. Dzięki niemu można sprawdzać na bieżąco, co dzieje się na polu gry w przypadku meczu, który obstawiamy. Opinie w sieci wyraźnie pokazują, że jest to bardzo pomocna opcja, która jest doceniana nie tylko przez amatorów, ale także osoby z ogromnym doświadczeniem w świecie bukmacherki.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Jednym z portali, u których mecze online są najchętniej wybierane, jest zdecydowanie www.STS.pl. Usługa STS TV oceniana jest bardzo pozytywnie, a z miesiąca na miesiąc poszerza się jej oferta. Od meczów popularnych lig do takich, którymi interesuje się tylko garstka największych zapaleńców.

Co trzeba zrobić, by oglądać mecze w STS TV?

Jeżeli chcemy oglądać mecze za darmo w STS TV, potrzebujemy darmowego konta, które można założyć na stronie internetowej www.STS.pl. Przy rejestracji nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów z podaniem właściwych informacji. Wszystko sprowadza się do napisania swojego imienia, nazwiska oraz kilku innych podobnych danych. Co bardzo ważne – bukmacher nie wymaga natychmiastowej weryfikacji dowodu osobistego, dzięki czemu cały proces jest znacznie szybszy, niż na konkurencyjnych stronach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak nietrudno się domyślić, żeby oglądać meczyki w STS TV musimy mieć także dostęp do sieci. Nie chodzi tutaj tylko o jakikolwiek połączenie, a na tyle szybkie, by materiał wideo działał bez żadnych niepotrzebnych zawieszeń i tak dalej. Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli mieszkamy w dużym mieście albo po prostu przebywamy tam, gdzie nie ma większego problemu z zasięgiem telefonii komórkowej, mecze powinny stać przed nami otworem.

Pozytywna wiadomość jest również taka, że streamy działają na urządzeniach mobilnych. W przypadku opisywanego bukmachera potrzebna jest zainstalowana na telefonie STS aplikacja mobilna. Można ją pobrać na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

STS TV pełny ekran. Działa mecz, ale jak go uruchomić jako full screen?

STS TV transmisje za darmo
STS TV transmisje za darmo

STS TV działa? To już bardzo wiele, ale nadal są tacy, którzy szukają pewnych informacji na temat tej usługi. Najczęściej chodzi o full screen, czyli mówiąc po naszemu – pełny ekran. Czy można włączyć mecz na stronie www.STS.pl w taki sposób, by wypełniał cały wyświetlacz danego urządzenia, a nie tylko jego część?

Jeżeli dobrze przyjrzycie się interfejsowi STS TV, zauważycie, że nad playerem jest charakterystyczny przycisk ze strzałkami. Problem w tym, że nie daje to rozszerzonej transmisji w takim stopniu, jak życzyłoby sobie większość kibiców. To jeszcze nie znaczy, że nic nie da się z tym zrobić!

W przypadku STS TV pełny ekran uzyskać można na dwa sposoby. Możemy zdecydować się na powiększenie strony bukmachera tak, jak robimy to wtedy, gdy chcemy przyjrzeć się bliżej jakiemuś zdjęciu i tak dalej. Inną opcją jest zainstalowanie wtyczki, która „zoomuje” odpowiednią część witryny www.

Niepełny ekran transmisji jest przede wszystkim zauważalny, gdy korzystamy ze sprzętu z dużym wyświetlaczem. Inaczej jest, kiedy naszym wyborem jest aplikacja mobilna na smartfonie – wtedy korzystanie z full screena jest w zasadzie w ogóle niepotrzebne.

Darmowe konto w STS z bonusem bez ryzyka

Przy zakładaniu konta na stronie www.STS.pl nie tylko podajemy informacje na swój temat, ale możemy także wykorzystać tak zwany STS kod promocyjnyBETONLINE„. Dzięki niemu jest do zdobycia wyjątkowy prezent powitalny – 100 PLN bez ryzyka!

Premia na start to środki, które możemy wykorzystać na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie marki STS. Nowi klienci otrzymują dokładnie 100 PLN, które mogą wydać jednorazowo na kupon typerski z meczami z dowolnych rozgrywek sportowych – piłkarskich, tenisowych i wielu innych.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nie ma znaczenia, w jaki sposób zakładamy konto. Najważniejsze jest wpisanie kodu bonusowrgo „BETONLINE„, ponieważ to właśnie on pozwala na zdobycie 100 PLN bez ryzyka. Kolejne bonusy do odebrania na starcie to:

  • premia 50% od trzech kolejnych depozytów aż do 1500 PLN
  • bezpieczny kupon 20 PLN na wypróbowanie STS Betgames, czyli legalnych kart online.

Darmowe mecze w STS to opcja, która cały czas jest polepszana. Jesteśmy przekonani, że pracownicy bukmachera zbierają opinie na temat STS TV oraz innych usług i robią wszystko, by zadowalać typerów. Kto wie, być może już wkrótce opcja pełnego ekranu będzie aktywna, na przykład, wtedy, gdy ktoś zagra już kupon z danego meczu, a resztę spotkania będzie chciał spędzić na spokojnym oglądaniu? :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 51

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button