Early Cash-Out w Fortunie. Zamykanie kuponów AKO oraz SOLO – również live!

Early Cash-Out to opcja, dzięki której każdy gracz bukmachera Fortuna może zamknąć kupon przed czasem. Tyczy się to nie tylko zakładów AKO, ale także SOLO i to nawet tych rozgrywanych live!

Early Cash-Out w Fortunie. Zamykanie kuponów AKO oraz SOLO - również live!
Early Cash-Out w Fortunie. Zamykanie kuponów AKO oraz SOLO – również live!

Fortuna i opcja zamykania kuponów

Opcja zamykania kuponów przed czasem to bez wątpienia prawdziwe wybawienie dla wielu typerów. Dzięki niej każdy może wziąć wygraną z zakładu, który jeszcze nie został rozstrzygnięty.

Na wielu stronach do obstawiania cashout dostępny jest tylko w sytuacji, gdy gramy kilka meczów. Przykładowo: możemy zamknąć transakcję, gdy dwa typy udało nam się poprawnie wytypować, a na przykład na jeden czekamy do najbliższego weekendu.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Portal www.eFortuna.pl pod tym względem poszedł o krok dalej i obecnie można u niego zamknąć niemal każdy rodzaj zakładu, czyli nawet ten SOLO.

Early Cash-Out Fortuna. Jak to działa?

Jak działa tego typu opcja? Można dzięki niej zamknąć kupon w sytuacji, gdy obawiamy się, że nasz typ może nie wejść, na przykład, prowadząca drużyna straci gola albo zarobi czerwoną kartkę, chociaż obstawiliśmy, że tak się nie stanie.

Oczywiście, każda propozycja pochodzi od bukmachera Fortuna, a to oznacza, że nie we wszystkich sytuacjach możliwe jest wykorzystanie opcji Early Cash-Out.

Przykładów na wykorzystanie opisywanej przez nas funkcji na www.eFortuna.pl na pewno znajdziecie bardzo wiele. Wystarczy sprawdzić historię zagranych przez siebie typów live, by dojść do wniosku, że ta opcja jest po prostu idealnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach.

Fortuna opcja early cash-out
Fortuna opcja early cash-out

Obstawianie Ekstraklasy i nie tylko bywa nieprzewidywalne. Teraz jest na to sposób!

Nieważne czy najwięcej czasu zajmuje wam obstawianie Ekstraklasy, czy innych rozgrywek, nie zawsze wszystko idzie tak, jak się przewiduje w analizach. Early Cash-Out to szansa na to, by więcej wygrywać, a mniej tracić i to nawet w sytuacjach, gdy wszystko wydaje się przesądzone nie po naszej myśli.

Opcja Early Cash-Out Fortuna dostępna jest tylko na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Nie można skorzystać z niej w przypadku grania w punktach naziemnych. Jeżeli chcemy zamykać kupony, przede wszystkim musimy pomyśleć o zarejestrowaniu darmowego konta.

Fortuna kod promocyjny – co wpisać przy rejestracji?

Przypominamy, że przy zapisywaniu się do bukmachera wykorzystać można przygotowany przez markę Fortuna kod promocyjny. Jak on brzmi? BETONLINE – to jedno proste słowo raczej trudno jest zapomnieć.

Każdy nowy gracz bukmachera Fortuna na start odbiera bonus 100% do 1000 PLN, 20 PLN od razu po rejestracji konta, a także 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Łącznie daje to aż 1120 PLN!

W opcji Early Cash-Out bierze się pod uwagę tylko i wyłącznie zakłady będące nadal w ofercie. Fortuna nie gwarantuje każdemu graczowi możliwości skorzystania z zamknięcia kuponu we wszystkich przypadkach bez wyjątku.

Kupony rozstrzygnięte z pomocą opisywanej funkcji oznaczane są nieco inaczej. Nie oznacza to jednak, że wygrane pieniądze są bonusami lub czymś podobnym – nie, to zwykłe środki, które można od razu przeznaczać na dowolne cele – po wypłacie nawet na te niezwiązane ściśle z zakładami online.

Fortuna to legalny bukmacher. Korzystanie z jego usług jest zgodne z przepisami, podobnie jak wybieranie opcji Early Cash-Out. Nie jest to żadne oszustwo, czy chwyt marketingowy, który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image