W Zakładach Bukmacherskich Fortuna czeka na graczy aż 100.000 PLN w gotówce. Co należy zrobić, by zostać zwycięzcą w konkursie eksperckim? Poznajcie szczegóły!

Oferta skierowana jest tylko do osób, które grają w punktach stacjonarnych bądź obstawiają na stronie www.eFortuna.pl. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, możesz założyć je w każdej wolnej chwili, wykorzystując Fortuna kod promocyjny.

Promocja obowiązuje przed 3. kolejką piłkarskiej Ligi Mistrzów i brane są w niej pod uwagę tylko i wyłącznie mecze z tych rozgrywek. Kupon kwalifikacyjny musi być zagrany za minimum 10 PLN.

Nagroda główna w wysokości 100.000 PLN trafi do osoby, która wytypuje poprawnie na jednym kuponie minimum 10 meczów z 3. kolejki Ligi Mistrzów. Spotkań jest aż szesnaście – nikt nie powinien więc narzekać na mały wybór!

Każdy z graczy może zagrać dowolną liczbę kuponów promocyjnych. Trzeba pamiętać, że w ofercie liczą się jedynie zakłady typu 1X2.

W przypadku, gdy więcej niż jeden gracz trafnie wytypuje wszystkie wybrane zdarzenia w ramach promocji, bonusowe środki zostaną rozdzielone pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu.

Wolisz obstawianie w punktach stacjonarnych? Sprawdź już teraz godziny otwarcia bukmacherów, by zdążyć zgłosić się do konkursu!

Poniżej prezentujemy mecze, które można typować w ramach promocji na 3. kolejkę Ligi Mistrzów!

Obstawianie Ligi Mistrzów
Obstawianie Ligi Mistrzów

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu