Fortuna budzi do gry! Promocja na nocne obstawianie

Legalna firma bukmacherska Fortuna przygotowała dla swoich graczy akcję promocyjną, w której można zdobyć bonus 10 PLN za nocną grę Live. Dla najlepszych przygotowano rownież po 500 PLN na zakupy!

Fortuna budzi do gry! Promocja na nocne obstawianie
Fortuna budzi do gry! Promocja na nocne obstawianie

Promocja jest dostępna tylko i wyłącznie od 20 października 2018 r., od godz. 23:00 do 21 października 2018 r. do godz. 6:00. Nie trzeba się do niej zapisywać, a brane są w niej pod uwagę tylko i wyłącznie zakłady Live.

Legalne obstawianie na www.eFortuna.pl!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Kupon AKO lub MAXIKOMBI zagrany za co najmniej 10 PLN brutto automatycznie kwalifikuje się do oferty i otrzymania bonusu w wysokości 10 PLN. Dodatkowe środki przyznawane są w formie punktów lojalnościowych Klubu Fortuna.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego bukmachera, pamiętaj, że możesz wpisać Fortuna kod promocyjny i tym samym skorzystać z oferty specjalnej przy zakładaniu konta.

Dodatkowo, organizator promocji przygotował rywalizację typerów, w której do zdobycia jest pięć nagród po 500 PLN w formie karty na zakupy do Media Expert.

Karty przedpłacone otrzymają osoby z najwyższym obrotem środków w trakcie trwania opisywanej promocji.

Bonus trafi do graczy w dniu 22 października 2018 roku. W tym samym czasie opublikowana zostanie tabela osób nagrodzonych kartami do Media Expert.

Przypominamy, że cały czas trwa również Totalbet loteria, gdzie każdego dnia losuje się 1000 PLN, natomiast w finale można zdobyć aż 100.000 PLN!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image