Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice podejmą zawodników Lechii Gdańsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport, CANAL + Sport 3. oraz CANAL + Sport 4. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk

Piast Gliwice gra znacznie poniżej oczekiwań. Nikt nie spodziewał się, że będą grali tak słabo. Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko pięć punktów i lokują się na ostatnim miejscu w tabeli. 

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe derbowe spotkanie z piłkarzami Górnika Zabrze. Zagrali w tym meczu nadspodziewanie dobrze i wygrali 2:1. W kolejnym meczu będą migli zagrać w optymalnym składzie. 

Lechia Gdańsk to z kolei klub mocny, ale nie na ścisłą czołówkę. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach szesnaście punktów na swoim koncie. 

W ostatnim meczu podejmowali u siebie zawodników Śląska Wrocław. Rozegrali pasjonujący mecz, który wygrali 3:2. W ich zespole w poniedziałek nie będą mogli zagrać Makowski, Sopoćko oraz Udovicić. 

Piast nareszcie odniósł w tym sezonie zwycięstwo. Gracze Piasta będą chcieli teraz pójść za ciosem, a Lechia traci sporo goli, ale też strzela sporo bramek. W meczach tych ekip pada zazwyczaj kilka bramek i podobnie powinno być tym razem.

MeczTypKursBukmacher
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk+1,51,28Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button