Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą zawodników Zagłębia Lubin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję przeprowadzi CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin

Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin

Raków Częstochowa to klub, który był wymieniany przed sezonem jako jeden z tych zespołów, który może walczyć o utrzymanie. Grali jednak znaczne lepiej, niż oczekiwano. Obecnie po trzydziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt punktów i lokują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce pokonali u siebie piłkarzy Arki Gdynia 3:2. Było to ich czwarte zwycięstwo z rzędu, a ich forma jest ostatnio bardzo dobra. Wszytko, wygląda na to, że zajmą najwyższe miejsce w grupie spadkowej, a dla beniaminka będzie to bardzo wielki sukces. W ich zespole kontuzjowani są Szczepański, Poletanovic, a także Niewulis.

Zagłębie Lubin to z kolei klub, który gra bardzo nierówno. Mogliby zająć miejsce w górnej części tabeli, ale równie dobrze walczyć o spokojny byt. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej, tabeli mając po trzydziestu trzech rozegranych meczach czterdzieści cztery punkty na swoim koncie.

W ostatni meczu pokonali u siebie zawodników Korony Kielce 2:1. Nie są oni zagrożeni spadkiem i w tym sezonie już o nic nie grają. W kolejnym meczu nie zagra w ich ekipie obrońca Damian Oko.

W rundzie zasadniczej piłkarze Rakowa Częstochowa pokonali zawodników Zagłębia Lubin 2:1. W kolejnym meczu gospodarze także faworytami. Są w znacznie lepszej formie i walczą o pierwsze miejsce w grupie spadkowej, więc nie powinni przegrać tego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin1x1,42Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button