Ekstraklasowy Pewniak w Fortunie. 20 PLN bez obrotu dla graczy!

Już 7 lutego rozgrywki po przerwie “zimowej” wznawia Ekstraklasa. Bukmacher Fortuna ma dla graczy ofertę Ekstraklasowy Pewniak, w której do zdobycia jest 20 PLN bez obrotu!

Ekstraklasowy Pewniak w Fortunie. 20 PLN bez obrotu dla graczy!
Ekstraklasowy Pewniak w Fortunie. 20 PLN bez obrotu dla graczy!

Pewniaki na Ekstraklasę – teraz to 20 PLN gwarantowane!

Promocja dostępna dla wszystkich graczy. Nie trzeba się do niej zapisywać. Jeżeli tylko ktoś ma konto na www.eFortuna.pl, może bez najmniejszego problemu odebrać 20 PLN premii przygotowanej przez bukmachera.

W ramach promocji należy postawić co najmniej trzy kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 20 PLN brutto. W każdym zakładzie musi znaleźć się przynajmniej jeden typ z Ekstraklasy. Jeżeli macie już swoje pewniaki na Ekstraklasę – jesteście o krok bliżej!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Legalny bukmacher Betfan - Kod promocyjny "BETFAN" na zakład bez ryzyka 100 PLN
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jeden bonus. Wynosi on 20 PLN. Dodatkowe środki przyznane mają być do końca dnia 10 lutego. Co najważniejsze, bonusu w ogóle nie trzeba obracać – jest dostępny w formie punktów FKP, które można od razu przeznaczyć na obstawianie!

Bonusy od Fortuny. Tylko w weekend!

W kuponie promocyjnym można zawrzeć także mecze spoza Ekstraklasy. Tym bardziej, że w najbliższy weekend nie brakuje hitów, a Fortuna bierze pod uwagę w ofercie zarówno wygrane, jak i przegrane kupony.

Akcja promocyjna trwa od 7 do 9 lutego. Obowiązuje zarówno w programie Fortuna aplikacja mobilna, jak i na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

Fortuna kod promocyjny 2020

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zarejestrowanym graczem Fortuny, może teraz odebrać nie jeden, nie dwa, ale aż trzy bonusy na start! Pierwszy z nich to natychmiastowe doładowanie 20 PLN, natomiast kolejne – 100 PLN jako zakład bez ryzyka i bonus 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie.

Aktualnie przygotowany przez markę Fortuna kod promocyjny brzmi BETONLINE. Gdzie można go wpisać? Tylko przy zakładaniu konta! Poniżej prezentujemy materiał wideo, który wszystko pokazuje krok po kroku:

Już 7 lutego mecze Arka Gdynia – Cracovia Kraków oraz Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk. Macie swoje typy na te wydarzenia? ;)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image