El. EURO 2020: Bośnia i Hercegowina – Włochy (Typ i Analiza)

W piątek w ramach eliminacji EURO 2020 piłkarze Bośni i Hercegowiny podejmą zawodników Włoch. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja w Polsat Sport Premium 2.

El. EURO 2020: Bośnia i Hercegowina – Włochy

El. EURO 2020: Bośnia i Hercegowina – Włochy

Bośnia i Hercegowina, która ma niezłą kadrę, nie potrafi sprostać oczekiwaniom i nie odgrywa znaczącej roli, w światowym, a nawet europejskim futbolu. W rankingu FIFA spadają i obecnie zajmują czterdzieste drugie miejsce.

W obecnych eliminacjach grają słabo i zajmują dopiero czwarte miejsce w swojej grupie, mając tylko dziesięc punktów, zdobytych w ośmiu meczach. W dodatku kontuzje wyeliminowały z gry m.in. Asmira Begovicia, Toni Sunjica i Elvira Koljica. Z kolei debiutantami w kadrze są pomocnicy Haris Hajradinovic i Dino Hotic.


Czytaj także:


Włosi przeżywali w ostatnich latach kryzys, a w rankingu FIFA zajmują piętnaste miejsce, co odzwierciedla poziom ich gry w ostatnich latach. Ostatnio prezentują się jednak znacznie lepiej, co pokazuje ich grupa, gdzie pewnie przewodzą, wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze, a dwadzieścia cztery mecze zdobyte w ośmiu spotkaniach budzą respekt.

W reprezentacji Włoch kontuzja wykluczyła z gry Leonardo Spinazzolę, a później także dwóch innych graczy: Marco Verrattiego i Domenico Berardiego. Na debiut w reprezentacji liczą Riccardo Orsolini, Gaetano Castrovilli, a także Andrea Cistana.

Bośnia gra w tych eliminacjach słabo, jednak w meczu u siebie z pewnością powalczą z Włochami. Goście w tych eliminacjach grają ofensywnie, strzelają sporo bramek co, daje nadzieje na dobry mecz i kilka goli w tym spotkaniu.

MeczTypKursBukmacher
Bośnia i Hercegowina – Włochy+1,51,28Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button