W piątek w ramach eliminacji EURO 2020 piłkarze Bośni i Hercegowiny podejmą zawodników Włoch. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja w Polsat Sport Premium 2.

El. EURO 2020: Bośnia i Hercegowina – Włochy

El. EURO 2020: Bośnia i Hercegowina – Włochy

Bośnia i Hercegowina, która ma niezłą kadrę, nie potrafi sprostać oczekiwaniom i nie odgrywa znaczącej roli, w światowym, a nawet europejskim futbolu. W rankingu FIFA spadają i obecnie zajmują czterdzieste drugie miejsce.

W obecnych eliminacjach grają słabo i zajmują dopiero czwarte miejsce w swojej grupie, mając tylko dziesięc punktów, zdobytych w ośmiu meczach. W dodatku kontuzje wyeliminowały z gry m.in. Asmira Begovicia, Toni Sunjica i Elvira Koljica. Z kolei debiutantami w kadrze są pomocnicy Haris Hajradinovic i Dino Hotic.

Włosi przeżywali w ostatnich latach kryzys, a w rankingu FIFA zajmują piętnaste miejsce, co odzwierciedla poziom ich gry w ostatnich latach. Ostatnio prezentują się jednak znacznie lepiej, co pokazuje ich grupa, gdzie pewnie przewodzą, wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze, a dwadzieścia cztery mecze zdobyte w ośmiu spotkaniach budzą respekt.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

W reprezentacji Włoch kontuzja wykluczyła z gry Leonardo Spinazzolę, a później także dwóch innych graczy: Marco Verrattiego i Domenico Berardiego. Na debiut w reprezentacji liczą Riccardo Orsolini, Gaetano Castrovilli, a także Andrea Cistana.

Bośnia gra w tych eliminacjach słabo, jednak w meczu u siebie z pewnością powalczą z Włochami. Goście w tych eliminacjach grają ofensywnie, strzelają sporo bramek co, daje nadzieje na dobry mecz i kilka goli w tym spotkaniu.

MeczTypKursBukmacher
Bośnia i Hercegowina – Włochy+1,51,28Fortuna
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl