Eliminacje EURO: Irlandia Północna – Słowacja (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek eliminacji do EURO reprezentacja Irlandii Północnej podejmie zawodników Słowacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje EURO: Irlandia Północna – Słowacja

Eliminacje EURO: Irlandia Północna – Słowacja

Irlandia Północna to zespół, który jak chyba nikt na świecie, prezentuje futbol siłowy. Tracą dzięki temu mało goli, ale też niewiele strzelają i jest ich znak rozpoznawczy. W rankingu FIFA zajmują czterdzieste miejsce.

W swojej grupie eliminacyjnej okazali się słabsi od Niemców i Holendrów, ale byli lepsi od Białorusi i Estonii. Ich pierwszym rywalem w fazie play-off była reprezentacja Bośni i Hercegowiny, którą ograli niespodziewanie 2:1. 

Słowacja nie jest reprezentacja w najwyższej europejskiej półki, ale prezentują bardzo solidny poziom. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste siódme miejsce, co dosyć dobrze oddaje ich miejsce w światowej piłce.

W swojej grupie eliminacyjnej zajęli podobnie jak rywale trecie miejsce. Okazali się słabsi od Walii i Chorwacji, a wyprzedzili Węgry i Azerbejdżan. W pierwszym meczu fazy play-off wygrali u siebie z Irlandią 1:0. 

W tym starciu trudno spodziewać się wielu goli. Słowacy mają według mnie lepszą kadrę. Są według mnie faworytami, ale Irlandia Północna gra bardzo twardo i dla mnie najlepszym typem w tym meczu jest, mała ilość goli.

MeczTypKursBukmacher
Irlandia Północna – Słowacja-2,51.47Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button