Największa firma bukmacherska STS rusza z programem partnerskim skierowanym do wszystkich miłośników zakładów wzajemnych online. STSpartner powstał we współpracy z Income Access, jednym z najbardziej znanych i cenionych dostawców usług marketingowych na świecie.

Bukmacher STS rusza z programem partnerskim!

STS posiada obecnie największa liczbę zarejestrowanych klientów w polskiej branży bukmacherskiej, jednak to jedna z nielicznych marek, które do tej pory nie dawały możliwości uczestnictwa w programie partnerskim. Uruchomienie STSpartner zapowiadano już od dłuższego czasu, a na początku marca informacja o aktywacji usługi została już ogłoszona oficjalna.

 – „Firma STS jest liderem branży, który wyznacza trendy na polskim rynku – mamy ambitny plan, by dalej wdrażać pionierskie rozwiązania i intensywnie się rozwijać. W tym celu zdecydowaliśmy się na współpracę z doświadczonym podmiotem – Income Access. Naszym celem jest osiągnięcie efektu synergii z prowadzonych wspólnie kampanii internetowych. Podjęte działania przełożą się na dotarcie do szerszego grona graczy – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Bukmacher w ostatnim czasie działa niezwykle aktywnie w kwestii sponsoringu. Został oficjalnym partnerem gal KSW, czyli największych imprez MMA organizowanych w Polsce, a także podpisał umowę z Polską Ligą Esportową.

Oficjalna strona bukmachera STS
Oficjalna strona bukmachera STS

Mimo że po ustawie hazardowej z 2017 roku, wiele osób zwiastowało upadek branży bukmacherskiej w Polsce, firmy, które do niej należą z roku na rok osiągają coraz lepsze zyski.

– „Polska – z największą gospodarką w Europie Środkowo-Wschodniej i jednym z największych wzrostów PKB ze wszystkich państw UE – szybko staje się coraz bardziej istotnym rynkiem bukmacherskim. W związku z tym cieszymy się z możliwości współpracy z STS, największym polskim bukmacherem, oraz liczymy, że nasza sieć afiliacyjna zapewni wsparcie i zmaksymalizuje pozyskiwanie nowych klientów” – mówi Lorenzo Pellegrino, CEO Income Access i Digital Wallets w Paysafe.

Czy wprowadzenie STS partner jest dobrą wiadomością dla klientów bukmachera? Zdecydowanie tak, gdyż zarówno nowi, jak i aktualni gracze będą mogli korzystać dzięki niemu z licznych, dodatkowych ofert specjalnych oraz bonusów.

Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów dotyczących nowego programu partnerskiego STS.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu