Estonia – Szwecja: Typy, kursy, zapowiedź (09.09.2023)

Szukasz typów do sobotniego meczu Estonia – Szwecja? Dobrze trafiłeś! Mamy dla ciebie szczegółową analizę i Estonia – Szwecja typy bukmacherskie.

Estonia - Szwecja typy
Estonia – Szwecja typy

Estonia – Szwecja, zapowiedź meczu

Oczekiwania związane z nadchodzącym meczem Estonia – Szwecja są na korzyść drużyny ze Skandynawii. Analizując ostatnie spotkania obu drużyn oraz ich aktualną formę, wielu ekspertów wskazuje na Szwecję jako pewniaka tego pojedynku. Estonia – Szwecja typy są jasne: większość prognoz kieruje się ku zwycięstwu Szwedów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Estonia, mimo iż gra u siebie, ma przed sobą trudne zadanie, aby sprostać drużynie, która jest technicznie bardziej zaawansowana i posiada grono zawodników z doświadczeniem międzynarodowym. Statystyki poprzednich spotkań również przemawiają na korzyść Szwedów, którzy niejednokrotnie udowadniali swoją przewagę w bezpośrednich starciach.

Kluczowym elementem, na który wiele osób zwraca uwagę w kontekście Estonia – Szwecja typy, jest aktualna forma zawodników szwedzkiej drużyny. Wielu z nich bryluje w czołowych europejskich ligach, co przekłada się na jakość gry reprezentacji. Estoński zespół natomiast w ostatnim czasie miał problemy z osiągnięciem spójności na boisku, co może być ich słabą stroną w nadchodzącym spotkaniu.

STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym "BETONLINE"
STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE”

Podsumowując, Estonia – Szwecja typy są wyraźne. Chociaż w piłce nożnej wszystko jest możliwe, większość przesłanek wskazuje na to, że to Szwedzi opuszczą boisko z podniesioną głową. Oczywiście, sport zawsze potrafi zaskoczyć, ale tym razem wydaje się, że faworyt jest jednoznaczny.

Estonia – Szwecja typy bukmacherskie

MeczTypKursBukmacher
Estonia – Szwecja21.40STS
Estonia – Szwecjaunder 3,51.40Superbet
Estonia – Szwecja typy bukmacherskie

💸 Gdzie mogę obstawiać mecze EURO 2024?

Mecze EURO 2024 typować możesz u wszystkich legalnych polskich bukmacherów.

⚡ Gdzie znajdę najwyższe atrakcyjne kursy bukmacherskie na rozgrywki EURO 2024.

Bukmacher Superbet oferuje atrakcyjne kursy na mecze EURO 2024.


Zobacz nasze typy na:

5 / 5. Ocen: 17

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button