EURO: Finlandia – Rosja (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Finlandii zagrają z reprezentacją Rosji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Finlandia – Rosja

EURO: Finlandia – Rosja

Finowie wydają się najsłabszą reprezentacją na tym turnieju. W rankingu FIFA lokują się na pięćdziesiątym piątym miejscu, a przed turniejem w ostatnich sześciu meczach nie odnieśli żadnego zwycięstwa.

W pierwszym meczu podczas turnieju Finowie niespodziewanie ograli reprezentację Danii 1:0. Stało się to jednak w cieniu dramatu Christiana Eriksena, a Duńczycy mieli w tym meczu i tak ogromną przewagę.

Rosjanie zajmują trzydziestą dziewiątą lokatę w rankingu FIFA, ale nie imponowali w meczach kontrolnych. Podobnie było w pierwszym meczu podczas EURO. Rosja przegrała z Belgią 0:3.

W związku z tym mogą mieć problem z wyjściem z tej grupy. Ich forma nie jest najwyższa, ale po ciężkim treningu powinni czuć się w każdym meczu coraz lepiej. Dlatego też mecz z Finlandią będzie dla nich bardzo ważny.

Rosjanie są w tym meczu faworytami. Mają mocniejszą kadrę, a po pierwszym meczu mają nóż na gardle i muszą wygrać. Z kolei Finowie remis wzięliby w ciemno. Jednak nie jestem pewny, czy wytrzymają napór reprezentacji Rosji, która wygra według mnie ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Finlandia – Rosja21,71Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button