FAME MMA 6. Kto walczy, gdzie obstawiać? Typy + darmowe bonusy!

Jeżeli ktoś ma swoje typy na Fame MMA 6, prawdopodobnie chce wiedzieć, gdzie można je obstawiać. Sprawdziliśmy aktualne darmowe bonusy do odebrania i kursy na ogłoszone walki!

FAME MMA 6. Kto walczy, gdzie obstawiać? Typy + darmowe bonusy!
FAME MMA 6. Kto walczy, gdzie obstawiać? Typy + darmowe bonusy!

Fame MMA 6, czyli najbliższa gala freak fight!

Organizacja Fame MMA została założona w 2018 roku. Mimo że początkowo wiele osób co najwyżej z niej drwiło, każda kolejna gala z cyklu cieszy się coraz większym zainteresowaniem, natomiast imprezy rozgrywane są w dużych, znanych arenach sportowych, a nie na pograniczach miast w niewielkich miejscówkach.

Istotną gali Fame MMA 6 oraz każdej innej jest to, że w oktagonie oglądamy zazwyczaj w akcji zawodników o niewielkim doświadczeniu (albo wręcz zerowym) w mieszanych sztukach walki. To dodaje odpowiedniego, jedynego w swoim rodzaju klimatu.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Poza gwiazdami polskiego internetu, na Fame MMA 6 zobaczymy także, między innymi, Marcina Najmana. Dla tego zawodnika nie będzie to ani debiut w tej konkretnej organizacji, ani w ogóle w MMA. Ostatnio „El Testosteron” wygrał z „Bonusem BGC” i prawdopodobnie właśnie dlatego otrzymał angaż w kolejnym wydarzeniu.

Kto walczy na Fame MMA 6?

Kogo zobaczymy na gali Fame MMA 6? Spekulacji nie było końca, jednak większość niewiadomych już za nami. To dobra wiadomość dla każdego, kogo nie tylko interesuje oglądanie, ale także obstawianie Fame MMA 6 w internecie.

Wydarzenie Fame MMA 6 zorganizowane tym razem będzie w Częstochowie. Start zaplanowano na wieczór 28 marca. Wielu fanów freak fightów już teraz nie może się tego dnia.

Kogo zobaczymy podczas gali Fame MMA 6? Niestety, prawdopodobnie będziemy świadkami 8, a nie 9 pojedynków, jak to pierwotnie zakładano. Z karty walk wypadło starcie Kacper Blonsky – Mateusz „Tromba” Trąbka.

Kto walczy na Fame MMA 6? Już teraz możecie sprawdzić aktualną rozpiskę, czyli tak zwany fight card Fame MMA 6. Oczywiście, będzie informować o wszelkich zmianach, a nasza strona będzie aktualizowana na bieżąco:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zuzje” Smogulecka (kiedyś Luxuria Astaroth)
  • Marcin Najman – Piotr Piechowiak
  • Wojtek Gola – Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Maciek Rataj
  • Jakub „Kubańczyk” Flas – Maciej „L Pro” Łapot
  • Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki
  • Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk – „Ambro” Dawid Ambroziak

Po raz kolejny kibice będą świadkami pojedynku kobiet. Jedno starcie, a w nim Marta Linkiewicz vs Kamila Smogulecka. W oktagonie w tej walce prawdopodobnie zabraknie techniki, ale nie obędzie się bez woli walki oraz ostrych wymian ciosów.

Dużo mówi się o tym, że do mieszanych sztuk walki przymierza się Michał Sobolewski. Raper znany po pseudonimem „Sobota” być może już na Fame MMA 6 wystąpi w swojej debiutanckiej walce, a może nastąpi to nieco później.

A kto to Piotr Piechowiak, z którym będzie walczył Marcin Najman? To kulturysta z ogromnym doświadczeniem i kilkoma sukcesami na koncie, między innymi, mistrzostwem Polski w kategorii 100+.

Piechowiak zwany jest „Bestią”. W roku 2019 nagrał nawet hiphopowy utwór zatytułowany „Jestem bestią”. Kariera muzyczna nie potrwała długo, dlatego być może pora sprawdzić się właśnie w MMA?

Gdzie obstawianie Fame MMA 6? Aktualne kursy bukmacherskie!

Fame MMA 6 kursy bukmacherskie online
Fame MMA 6 kursy bukmacherskie online

Podczas Fame MMA 6 będziemy świadkami wielu pojedynków, w których wyłonienie faworyta jest dość trudne. Freak fighty mają to do siebie, że nie zawsze są proste do przewidywania, a więc kursy u bukmacherów potrafią być atrakcyjne.

Gdzie obstawiać Fame MMA 6? Jeszce nie tak dawno nie była to gala, która cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony zakładów online. Obecnie sprawa ma się zupełnie inaczej, a co za tym idzie – Fame MMA 6 kursy bukmacherskie dostępne są w bardzo wielu miejscach!

Nie zapominajmy o odbieraniu bonusów na obstawianie, dzięki którym można stawiać na walki za darmo albo za znacznie większe pieniądze, niż możemy sobie na to pozwolić. Jak to możliwe?

Jak odebrać kasę na obstawianie MMA? Bonus bez depozytu STS!

Na stronie www.STS.pl każdy nowy gracz może liczyć na bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Jest to premia, którą odbiera się bez konieczności wpłacania jakichkolwiek środków na konto typerskie. Pieniądze można wykorzystać w dowolnym celu, w tym na obstawianie MMA!

Jeżeli chcemy odebrać bonus bez depozytu STS, musimy podać kod promocyjny BETONLINE. Jeżeli tego nie zrobimy, na nasze konto nie powędruje specjalna premia w wysokości 29 PLN, a jedynie ta najbadziej standardowa.

W STS do zgarnięcia jest też 1200 PLN przy pierwszym depozycie. Bukmacher oferuje bonus 100% od przelewu numer jeden, czyli za depozyt można dzięki niemu mieć na obstawianie łącznie nawet 2400 PLN!

STS kod promocyjny 2020
STS kod promocyjny 2020

Jak wygląda obstawianie Fame MMA 6? Niczym szczególnym nie różni się od grania na piłkę nożną czy inne podobne wydarzenia sportowe. Wystarczy wybrać swojego faworyta, stawkę i zawrzeć zakład!

20 PLN bez wpłaty od LvBET na typy Fame MMA 6!

Jednym z pierwszych bukmacherów, którzy zaoferowali graczom typy Fame MMA 6 jest portal www.LvBET.pl. Niestety, na dużo ponad miesiąc przed galą trudno spodziewać się wielu zakładów, ale nie jest powiedziane, że to nie zmieni się za jakiś czas.

Jeżeli chcemy obstawiać Fame MMA 6, musimy w pierwszej kolejności założyć darmowe konto na www.LvBET.pl. Przy podaniu kodu promocyjnego BETONLINE nowi klienci mogą liczyć nawet na 20 PLN bez depozytu, a przy dwóch pierwszych wpłatach – do 1500 PLN w formie premii!

Aby odebrać bonus bez depozytu w LvBET, gracz musi zgłosić się po niego w wiadomości e-mail. Wystarcza wpisanie tematu „Bonus bez depozytu” i gotowe.

Fame MMA 6 lvbet bukmacher online
Fame MMA 6 lvbet bukmacher online

Fame MMA 6 PPV czy transmisja TV – gdzie obejrzeć galę?

Gdzie można obejrzeć galę Fame MMA 6? Transmisja odbędzie się 28 marca na żywo w internecie. Znajdziemy ją w systemie PPV na oficjalnej stronie imprezy. Niestety, po raz kolejny nie będzie dostępna transmisja TV Fame MMA.


[AC_PRO id=5174]


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button