Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia – Sandecja (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi piłkarze Arki Gdynia podejmą zawodników Sandecji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia – Sandecja. Typy bukmacherskie
Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia – Sandecja. Typy bukmacherskie

Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia – Sandecja. Typy bukmacherskie

Początek tego sezonu w wykonaniu Arki na pewno nie należy do najlepszych. Obecnie po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie cztery punkty. Lokują się na trzynastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Wisły Kraków. Goście mecz kończyli w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach. Wisła zdołała to wykorzystać i wygrała 1:0.

Sandecja także rozpoczęła obecne rozgrywki bardzo przeciętnie. Aktualnie zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzech rozegranych meczach trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Resovii Rzeszów. Zgromadzeni kibice nie obejrzeli w tym spotkaniu żadnych bramek i oba zespoły podzieliły się punktami. Sandecja notuje w tym sezonie same remisy.

Kibice z w Gdyni na pewno liczyli na lepsze rozpoczęcie sezonu. Arka ma walczyć o awans. Muszą zatem zacząć lepiej punktować. Sandecja też nie gra niczego wielkiego. Większe szanse daję zatem Arce. Gra u siebie i ma większy potencjał kadrowy.

MeczTypKursBukmacher
Arka Gdynia – Sandecja1x1,32STS

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button