Kto zostanie nowym prezesem PZPN? Kursy bukmacherskie + typy ekspertów

W roku 2020 zmieni się właściciel fotela prezesa PZPN. Kto zostanie następcą Zbigniewa Bońka? Na których kandydatów wskazują kursy bukmacherskie i typy ekspertów?

Kto zostanie nowym prezesem PZPN? Kursy bukmacherskie + typy ekspertów
Kto zostanie nowym prezesem PZPN? Kursy bukmacherskie + typy ekspertów

Kto nowym prezesem PZPN? Bukmacherzy typują

Obecny prezes PZPN nie może kontynuować swojej kadencji, co wzbudza sporo kontrowersji, jednak jest jak najbardziej uzasadnione prawnie. W roku 2020 czekają nas zatem wybory na prezesa PZPN, a lista potencjalnych kandydatów wydłuża się z każdą chwilą.

Kto zostanie nowym prezesem PZPN? Kandydatów na następców Zbigniewa Bońka jest wielu, ale tak naprawdę liczy się głównie trzech. Najlepiej pokazują to kursy bukmacherskie, które można znaleźć na stronie legalnego bukmachera www.Betfan.pl.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Im mniej płaci się za każdą postawioną złotówkę na danego kandydata, tym większe prawdopodobieństwo, że to właśnie on zwycięży. Bukmacherzy biorą pod uwagę różne czynniki przy określaniu notowań, a jednym z nich są typy ekspertów, które można znaleźć w sieci w każdych mediach branżowych.

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Wybory PZPN 2020. Najpoważniejsi kandydaci i kursy bukmacherskie

Na ten moment to Marek Koźmiński wydaje się być najpoważniejszym kandydatem do zostania nowym prezesem PZPN. Kurs na byłego piłkarza reprezentacji, a obecnie wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, to 2.30.

Poza Koźmińskim spore szanse na zwycięstwo daje się też Radosławowi Michalskiemu. To kolejna ważna postać w PZPN, która blisko związana jest ze Zbigniewem Bońkiem. Kurs w tym przypadku wynosi 3.50.

Wśród trzech najpoważniejszych kandydatów wymienia się także często Cezarego Kuleszę. Kurs na wiceprezesa PZPN ds. piłkarstwa profesjonalnego to 4.25. Mimo że nie wszyscy poważnie traktują tę kandydaturę, jest o niej coraz głośniej, a to musi o czymś świadczyć.

Pełna oferta kursów na kandydatów na funkcję prezesa PZPN 2020 dostępna jest na www.Betfan.pl. A oto notowania:

  • Marek Koźmiński 2.30
  • Cezary Kulesza 4.25
  • Radosław Michalski 3.50
  • Maciej Sawicki 12
  • Bogusław Leśnodorski 12
  • Roman Kosecki 10
  • Kazimierz Greń 30
  • Zdzisław Kręcina 250
  • Krzysztof Stanowski 500
Wybory PZPN 2020
Wybory PZPN 2020

Obstawianie u bukmacherów to w tym momencie już nie tylko gra na wydarzenia piłkarskie. Coraz więcej firm decyduje się na zakłady specjalne na pogodę, telewizyjne show, wybory prezydenckie czy na ważne stanowiska dotyczące piłki nożnej jak te w PZPN.

Gdzie obstawiać wybory PZPN?

Każdy, kto chce obstawiać przez internet, musi posiadać darmowe konto typerskie. W przypadku marki Betfan pełna rejestracja dostępna jest na stronie www.Betfan.pl. Założenie profilu nie zajmuje więcej niż kilka chwil.

Aktualnie przygotowany został przez Betfan bonus powitalny wynoszący aż 3000 złotych. Dodatkowo, do zdobycia jest do 100 złotych w formie premii jako zakład bez ryzyka. W tym drugim przypadku potrzebne jest podanie kodu promocyjnego BETFAN.

STS – bonus bez depozytu na obstawianie online!

Bukmacherem ściśle związanym z polską piłką od wielu lat jest STS. U niego także można znaleźć bardzo wiele zakładów specjalnych, a to wszystko nie tylko na tradycyjnej stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej na systemy iOS oraz Android.

Tylko teraz każdy nowy gracz może odebrać do 29 PLN bez depozytu na stronie www.STS.pl. Wystarczy przy rejestracji konta wpisać przygotowany przez STS kod promocyjny, który brzmi BETONLINE.

Kursy na nowego prezesa PZPN 2020 mogą się zmieniać w zależności od tego, jak będą toczyły się dalsze losy poszczególnych kandydatów. Na pewno nie pomogą im różnego rodzaju afery, natomiast mogą przydać się stonowane wypowiedzi czy komentarze trafiające do serc kibiców oraz osób związanych z piłką.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image