CEO Betclic Group, Nicolas Beraud mówi, że francuski operator poprawił wyniki dzięki zwiększonym inwestycją w technologie i restrukturyzacji przedsiębiorstwa. 

Betclic z rekordem finansowym

Grupa Betclic zanotowała w zeszłym roku 44% wzrost przychodów brutto z gier (GGR), który francuski operator przypisał ulepszonym produktom mobilnym i restrukturyzacji firmy.

Nicolas Beraud powiedział, że firma „zauważyła wyniki” swoich inwestycji w technologię.

I chociaż odmówił podania konkretnych liczb, szef firmy twierdzi, że Betclic „powrócił do normalnej rentowności w porównaniu do reszty branży”.

„Głównym celem było przebudowanie wszystkich naszych produktów mobilnych i tworzenie nowych produktów o znacznie lepszych doświadczeniach dla użytkowników” – powiedział Beraud.

„Skupiliśmy się na tym przez dwa lata, całkowicie odnowiliśmy nasze produkty i teraz nasza oferta jest o wiele lepsza niż dwa lata temu” – dodał.

Beraud, który założył Betclick w 2005 r., opuścił operatora w 2011 r., aby uruchomić mobilną firmę TripleFun. Beraud wrócił do Betclic w 2016 roku po tym jak „akcjonariusze Betclic, powodzili mu, że firma nie rośnie, traci pieniądze i poprosił go o powrót i naprawę firmy”.

„Jako założyciel przyjrzałem się biznesowi i zdałem sobie sprawę, że jest świetna okazja, by coś zrobić. Wróciłem w grudniu 2016 r. i natychmiast zacząłem ponownie odkrywać firmę. ”

Betclic niedawno przeniósł wiele biur w całej Europie, w tym w Londynie i Paryżu, i połączył operacje w dwa ośrodki: jeden nowy w Bordeaux, gdzie obecnie zatrudnia wiele ważnych pracowników, a drugi w historycznych biurach na Malcie.


bonusy bez depozytu