Fortuna: Konkurs AKO Master na French Open. Do wygrania aż 150.000 zł!

Z okazji turnieju French Open 2022 legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję, w której do zdobycia jest aż 150 000 złotych. Wygrywają najdłuższe zwycięskie kupony!

Fortuna: Konkurs AKO Master na French Open. Do wygrania aż 150.000 zł!
Fortuna: Konkurs AKO Master na French Open. Do wygrania aż 150.000 zł!

Fortuna. Konkurs na French Open 2022

Spotkania rozgrywane w ramach French Open śledzić będą uważnie wszyscy kibice tenisa w naszym kraju. Największe nadzieje wiążemy z Igą Świątek, chociaż nie można zapominać, że podczas turnieju na kortach Rolanda Garrosa zobaczymy w akcji także innych polskich reprezentantów.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl znajdziemy pełną ofertę zakładów na French Open 2022. Bukmacher nie tylko proponuje bogate zakłady na mecze, ale również proponuje oglądanie tenisa w ramach usługi Fortuna TV. Wystarczy posiadać konto w tym miejscu i typować, by móc korzystać z transmisji.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zdobyć aż 150.000 zł w Fortunie?

AKO Master na French Open to możliwość wygrania nawet 150 000 złotych do wykorzystania na obstawianie zakładów. W trakcie trwania tej promocji gracze muszą przejść z powodzeniem trzy etapy, w których spełnić należy podobne wyzwania. A są to:

  • Etap I: 22.05 – 26.05 – gracz musi trafić kupon min. 5 AKO
  • Etap II: 27.05 – 31.05 – typer ma za zadanie trafić zakład min. 10 AKO
  • Etap III: 01.06 – 06.06 – zadanie polega na trafieniu kuponu min. 15 AKO

Etapy można przechodzić tylko w wyznaczonej porze. Nie można rozpocząć od drugiego progu, jeśli najpierw nie ukończy się pierwszego. Stawka minimalna pozwalająca na zakwalifikowanie się kuponu do oferty to 10 zł brutto.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Mecze French Open za darmo? Tak też można obstawiać, a to wszystko, jeśli nie ma się jeszcze konta w Fortunie! Dla nowych graczy ten bukmacher przygotował 20 zł bez depozytu, a do tego jeszcze 600 zł jako zakład bez ryzyka i nawet dodatkowe 2000 zł przy drugim depozycie na konto. Rejestracja jest możliwa za pośrednictwem strony www.eFortuna.pl. Aktualny u bukmachera Fortuna kod promocyjny to słowo „BETONLINE„.

AKO Master, czyli najdłuższe kupony wygrywają!

Jakie warunki musi spełnić kupon w ofercie AKO Master?

  • tylko oferta przedmeczowa
  • tylko kupony AKO
  • obstawianie na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz w punktach przyjmowania zakładów
  • kurs każdego zdarzenia na kuponie min. 1.20
  • stawka co najmniej 10 zł brutto

Dla osób, które przejdą trzy etapy konkursu, przygotowano nagrodę 150 000 zł. Jeżeli zwycięzca będzie jeden, zgarnie on pełną pulę. W przypadku kilku szczęśliwców, pieniądze zostaną podzielone na równe części i przyznane na konta typerskie.

Fortuna to bez wątpienia bezpieczny bukmacher, którego wiarygodność nie pozostawia żadnych wątpliwości. Konkurs na French Open wystartował 22 maja i potrwa do 6 czerwca.

Na naszej stronie internetowej cały czas informujemy o typach, które można grać na mecze tenisowe i nie tylko. Warto śledzić nas na bieżąco, by nie przegapić żadnego pewniaka z oferty bukmacherskiej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 89

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button