Forum bukmacherskie – czy to miejsce, które powinien odwiedzać każdy typer?

Mimo, że w wielu dziedzinach życia fora straciły na znaczeniu, w przypadku typowania jest zupełnie inaczej. Czy rzeczywiście forum bukmacherskie to dobre miejsce dla obstawiających?

Forum bukmacherskie - czy to miejsce, które powinien odwiedzać każdy typer?
Forum bukmacherskie – czy to miejsce, które powinien odwiedzać każdy typer?

Skuteczne obstawianie tylko przy współpracy z innymi?

Każdy obstawia u bukmachera po to, by zarabiać pieniądze, a że własne typy nie zawsze okazują się słuszne, prędzej czy później wszyscy starają się szukać alternatyw dla własnych pewniaków. Najczęściej wybór pada na forum bukmacherskie, czyli miejsce, w którym znajdziemy dosłownie każdego typera – od początkującego do takiego, który regularnie zarabia na grze.

Mówi się, że nie ma skutecznego typowania bez współpracy z innymi graczami i na pewno jest w tym nieco prawdy. Kiedy sami stawiamy na faworytów, możemy pewnych rzeczy nie dostrzegać albo je bagatelizować. Dyskutując z innymi, dostajemy sporo cennych uwag, które mogą nam pomóc w odpowiednim wyborze.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście, nie z każdym i nie zawsze musimy się godzić. Najważniejsze jest to, by jednocześnie mieć własne zdanie, ale nie czuć się na tyle pewnym swego, aby całkowicie ignorować opinie innych. Tylko taki półśrodek pozwala na odniesienie sukcesu.

Dzięki forum można się sporo nauczyć!

Fora bukmacherskie nie tylko służą do wymieniania się spostrzeżeniami na temat pewniaków dnia. To również takie miejsce, gdzie każdy może się sporo nauczyć, jeśli tylko ma na to chęć oraz odpowiednio dużo cierpliwości i ambicji.

Czytając analizy innych osób można odkryć pewne sposoby postrzegania meczów, wyciągania wniosków ze statystyk, a nawet jesteśmy w stanie poznać różne portale internetowe pomocne przy obstawianiu. Wszystko to może nie od razu zrobi z nas skutecznego typera, ale na pewno prędzej czy później przyniesie pożądane efekty w postaci większej ilości wygranych kuponów.

Wbrew temu, co niektórym może się wydawać, na dobrych forach bukmacherskich przesiaduje sporo osób z dużym doświadczeniem. Dyskusja o bukmacherce online nie jest zarezerwowana tylko dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z typowaniem. Wręcz przeciwnie – w wielu portalach znajdziemy właśnie przede wszystkim takich, co mają już na koncie pewne typerskie sukcesy.

Jakie jest najlepsze forum bukmacherskie w Polsce?

Jakie forum bukmacherskie wybrać?
Jakie forum bukmacherskie wybrać?

Forów bukmacherskich jest na tyle dużo, że trudno znaleźć takie, które są rzeczywiście pożyteczne. Cały czas początkujący pytają się o to jakie jest najlepsze forum bukmacherskie w Polsce, a których serwisów lepiej jest unikać. Czy da się w ogóle odpowiedź na takie oraz podobne pytania? I tak, i nie.

Na pewno nie można powiedzieć, że każdemu przypasuje jedno konkretne forum, a inne już nie. Oczywiście, są takie miejsca, które poleca wiele osób i mają bogatą historię. Przykładem może być forum bukmacherskie betonline.net.pl. Na rynku działa bardzo długo i zbiera wiele pozytywnych opinii w sieci.

Jeżeli chodzi o miejsca niecieszące się dobrą sławą, są to głównie strony internetowe, które wyciągają pieniądze za, na przykład, płatne typy bukmacherskie albo reklamujące nielegalnych bukmacherów. Mogłoby się wydawać, że ta druga kwestia graczom niekoniecznie przeszkadza, ale pamiętajmy, że oni także mogą ponieść konsekwencje za to, iż korzystają ze stron niedozwolonych przez polskie przepisy.

Po czym poznać, że forum jest dobre?

Podjęliśmy decyzję, że chcemy zarejestrować się na jakimś forum, a być może nawet już dokonaliśmy wyboru. Teraz pytanie – po czym poznać, że dana strona jest rzeczywiście dobra dla obstawiających? Każdy ma pewnie swoje własne kryteria, ale są także te bardziej uniwersalne, które pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć.

Nie zapominajmy o tym, by sprawdzać, czy na stronie istnieje możliwość przeglądania historii granych kuponów czy pisanych postów. Sprawdzajmy też, czy w panelach typerskich nie znajduje się podejrzanie wiele trafnych typów, a tych na czerwono jest wyjątkowo mało. Początkujący gracze mogą tego nie zrozumieć, ale nie ma tutaj u nas mowy o jakimś błędzie: jeżeli na jakiejś stronie są same wygrane kupony, jest to więcej niż podejrzane.

Nie zawsze udaje się trafić wszystkie typy
Nie zawsze udaje się trafić wszystkie typy

Najlepiej jest, oczywiście, przetestować forum we własnym zakresie. Weryfikujmy, czy analizy wydają się być pisane w miarę profesjonalnym językiem oraz czy konkretne typy na dłuższą metę dają zarobić. Każdemu, nawet najlepszym, zdarzają się gorsze momenty, jednak cały czas chodzi o to, by wychodzić na plus i co do tego nikt nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości.

Konkursy, bonusy i wiele innych – to także ma ogromne znaczenie!

Dobre forum bukmacherskie ma wielu aktywnych użytkowników, dlatego może wynegocjować lepsze konkursy czy bonusy. Jeżeli na jakiejś stronie jest wiele specjalnych premii (jak np. STS bonus bez depozytu) albo konkursów, prawdopodobnie mamy do czynienia z portalem godnym zaufania, który nie tylko może dać nam wiele dobrych typów, ale także pomóc w zdobyciu ciekawych nagród rzeczowych czy pieniężnych.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Cały czas zwracamy również uwagę na to, by pamiętać, iż w Polsce wiele gier czy zakładów jest zabronionych. Jeżeli poker online to tylko w Forbet TVbet czy STS Betgames, ale już nie w PokerStars i tym podobnych. Godne zaufania serwisy online nie muszą reklamować takich produktów, by wyjść na swoje! ;)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close